Fantastyczny występ Kawhiego Leonarda w NBA! Pobił niesamowity rekord swojego zespołu [WIDEO]

Kawhi Leonard dokonał niesamowitego wyczynu. W meczu przeciwko Cleveland Cavaliers zdobył aż 43 punkty w ciągu 29 minut, a jego Los Angeles Clippers wygrało 128:103.

Kawhi Leonard przeszedł do historii Los Angeles Clippers. MVP ostatnich finałów NBA zdobył aż 43 punkty, choć na parkiecie występował jedynie przez 29 minut. Tym samym stał się pierwszym zawodnikiem swojego zespołu, który zdobył ponad 40 punktów w mniej niż 30 minut. Nagranie z jego występu znalazło się na oficjalnym kanale NBA.

Zobacz kapitalny występ Kawhiego Leonarda:

Los Angeles Clippers pewnie wygrało 128:103. Doc Rivers, był tak pewny zwycięstwa po trzeciej kwarcie, gdy jego zespół prowadził 106:71, że zdecydował się nie wystawiać swojego czołowego punktującego w ostatniej kwarcie, dając mu czas na odpoczynek. W całym spotkaniu Leonard trafił aż 6 rzutów za trzy punkty na 10 prób, a także 9 na 10 wolnych.

Trwa niesamowita seria Utah Jazz

Koszykarze Utah Jazz przedłużyli swoją serię zwycięstwo do dziesięciu kolejnych meczów. We wtorek pokonali na wyjeździe Brooklyn Nets 118:107, stając się trzecią siłą w lidze NBA. W drużynie gości najlepiej punktował Joe Ingles, który zdobył 27 punktów. Z kolei wśród koszykarzy Brooklyn Nets najwięcej punktów zdobył Kyrie Irving - zdobywca 32 "oczek".