Mistrzowski filmik klubu NBA po wygranej! Hit internetu z Kevinem w roli głównej [WIDEO]

Hitem internetu jest filmik, który został zamieszczony na oficjalnym koncie twitterowym Philadelphii 76ers po zwycięstwie z Milwaukee Bucks.

Philadelphia 76ers pokonali Milwaukee Bucks 121:109 w środowym meczu ligi NBA. Chociaż gospodarze przegrali ostatnią kwartę aż 15 punktami, to wcześniej wywalczona przewaga, pozwoliła im odnieść 23. zwycięstwo w sezonie zasadniczym.

Najskuteczniejszym zawodnikiem w zwycięskiej drużynie był Joel Embiid, który rzucił 31 punktów, dołożył do nich 11 zbiórek i trzy asysty. Skrót z występu Embiida można zobaczyć na poniższym Tweecie z oficjalnego konta 76ers.

Philadelphia 76ers nawiązuje do "Kevina samego w domu"

Hitem internetu został jednak inny, wcześniejszy Tweet z oficjalnego konta klubu z Philadelphii. Chwilę po zakończeniu meczu 76ers wrzucili na swój profil kilkusekundowy wycinek ze słynnego filmu "Kevin sam w domu".

Na filmiku widzimy jak złodzieje - Harry i Marv - uderzani są puszkami z farbą przez głównego bohatera - Kevina. W wersji 76ers na głowy złodziei nałożono herb Milwaukee Bucks, a na głowę Kevina - herb zwycięzców.

Milwaukee Bucks są na razie najlepszą drużyną w NBA. Zespół ten legitymuje się bilansem 27-5 i prowadzi w Konferencji Wschodniej. Philadelphia 76ers wygrali 23. mecz w sezonie, a na koncie mają też 10 porażek. Daje im to czwarte miejsce w Konferencji Wschodniej.

Wyniki środowych meczów NBA:

  • Toronto Raptors 102:118 Boston Celtics
  • Philadelphia 76ers 121:109 Milwaukee Bucks
  • Golden State Warrios 116:104 Houston Rockets
  • Los Angeles Lakers 106:111 Los Angeles Clippers
  • Denver Nuggets 100:112 New Orleans Pelicans