NBA. Paul George w Oklahoma City Thunder

Indiana Pacers porozumieli się z Oklahoma City Thunder i to tam trafi ich lider Paul George. To kolejna gwiazda NBA, która zagra w Konferencji Zachodniej.

George kilka tygodni temu oświadczył, że nie przedłuży wygasającego za rok kontraktu z Pacers, bo marzy mu się gra w Los Angeles Lakers. Od tego momentu zespół z Indiany szukał zespołu, z którym będzie mógł przeprowadzić wymianę, by za rok nie zostać na lodzie. Propozycje składali Cleveland Cavaliers, Boston Celtics, Houston Rockets, ale Pacers porozumieli się z Oklahoma City Thunder.

W zamian z George’a Pacers dostaną rzucającego Victora Oladipo oraz silnego skrzydłowego Domantasa Sabonisa.

George jest kolejną wielką gwiazdą NBA, która w nowym sezonie zagra w Konferencji Zachodniej NBA. Kilka dni temu z Chicago Bulls do Minnesota Timberwolves przeszedł Jimmy Butler.

George w Thunder będzie grał z MVP ostatniego sezonu Russellem Westbrookiem, który niemal w pojedynkę poprowadził zespół do szóstego miejsca na Zachodzie, ale odpadł w pierwszej rundzie play-off. Z Georgem w składzie szanse Thunder, by coś ugrać w play-off są zdecydowanie większe.

Poliglota i raper, który został legendą NBA. 8 ciekawostek o Kobe'm Bryancie [CIEKAWOSTKI]

Więcej o: