NBA. Legenda NY Knicks: Carmelo Anthony musi grać jak LeBron James

- Niech zobaczą, co udało się osiągnąć Miami Heat, co robił LeBron James. Carmelo musi się szczególnie przypatrzeć grze LeBrona - on stał się kompletnym graczem: bronił, podawał i robił wszystko, co było potrzebne, by jego zespół zdobył tytuł - powiedział w "New York Times" Walt Frazier, legenda New York Knicks, a obecnie komentator telewizyjny.

New York Knicks zagrożą Miami Heat na wschodzie? Dyskutuj na Facebooku ?

Zdaniem Fraziera New York Knicks dzięki sprowadzeniu Jasona Kidda, Marcusa Camby'ego i Raymonda Feltona są mocniejsi niż w poprzednim sezonie i teraz mają najlepszą okazję do tego, by zacząć odnosić sukcesy. - Mają dwuletnie "okno", w którym mają szanse na mistrzostwo. Muszą to wykorzystać - powiedział.

Frazier uważa, że kluczem do sukcesu Knicks będzie współpraca największych gwiazd - Carmelo Anthony'ego i Amare Stoudemire'a. - Niech zapomną o ostatnim sezonie i niech zrobią to, co do nich należy - mówi Frazier o grze Anthony'ego i Stoudemire'a. - Niech zobaczą, co udało się osiągnąć Miami Heat, co robił LeBron James. Carmelo musi się szczególnie przypatrzeć grze LeBrona - on stał się kompletnym graczem: bronił, podawał i robił wszystko, co było potrzebne, by jego zespół zdobył tytuł - dodał.

Anthony i Stoudemire grają w Knicks razem od dwóch sezonów. W zespół z Nowego Jorku awansował do play-off, ale odpadał już w pierwszej rundzie. W 2011 roku Knicks zostali wyeliminowani przez Boston Celitcs (w serii było 0-4), rok później nie sprostali późniejszym mistrzom Miami Heat (1-4).

Więcej o: