NBA. Brooklyn Nets znów się wzmacniają

Przygotowania do nowego sezonu NBA ruszają pełną parą. Do grona faworyta nadchodzących rozgrywek bez wątpienia można zaliczyć zespół Brooklyn Nets, którzy znów się wzmocnili zatrudniając Andray'a Blatche.

Kto wygra w nowym sezonie NBA? Dyskutuj z nami i innymi kibicami na naszym Facebooku ?

Za oceanem największe koszykarskie kluby szykują się do walki o odebranie tytułu Miami Heat. Los Angeles Lakers sprowadzili już Dwighta Howarda i Steve'a Nasha i obok Miami oraz Oklahomy City Thunder to oni wydają się być głównymi faworytami do tytułu. Do tego grona chce dołączyć Brooklyn Nets, klub, który powstał w wyniku przeniesienia New Jersey Nets.

Generalny Menadżer Nets, Billy Kning oficjalnie ogłosił zakontraktowanie Blathche'a, lecz szczegóły kontraktu nie są znane. Nieoficjalnie mówi się o niegwarantowanym rocznym kontrakcie. W minionym sezonie skrzydłowy grał dla Washington Wizards. W 26 spotkaniach zanotował średnio 8,5 punktu, 5,8 zbiórki i 24 minuty na parkiecie. Przez większą część sezonu był niestety kontuzjowany.

Blatche w lidze gra od 2005 roku, kiedy to został wybrany właśnie przez Wizards z numerem 49. Od tego czasu zagrał w ponad 400 meczach.

Czy Brooklyn Nets włącza się do walki o mistrzowski tytuł? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach oraz na Facebooku

Więcej o: