NBA. Charles Barkley o Knicks: Czy oni myślą, że jest rok 1995?

Bardzo lubię Marcusa Camby'ego, Jasona Kidda też. Ale chwileczkę, który mamy rok? Knicks myślą, że jest chyba 1995 a nie 2012 - powiedział o transferach New York Knicks Charles Barkley, jeden z najlepszych podkoszowych NBA, a obecnie komentator stacji TNT. Sezon NBA rozpoczyna się 30 października 2012 r.

Redaktor to dopiero jest kibic! Poznaj nas na profilu Facebook/Sportpl ?

Barkley skrytykował ruchy transferowe New York Knicks. Zespół sprowadził najstarszego w lidze Kurta Thomasa (40 lat), Jasona Kidda (39 lat) oraz Marcusa Camby'ego (38 lat). W NBA zadebiutuje także 35-letni rozgrywający z Argentyny Pablo Prigioni.

- Bardzo lubię Marcusa Camby'ego, Jasona Kidda też. Ale chwileczkę, który mamy rok? Knicks myślą, że jest chyba 1995 a nie 2012 - mówił Barkley. - Oni sprowadzili 92-letniego Kidda i 92-letniego Camby'ego - dodał. Knicks latem byli krytykowani za swoje ruchy transferowe, a w zasadzie ich brak. Najbardziej nowojorczykom dostało się za to, że nie spróbowali zatrzymać największej sensacji poprzedniego sezonu - Jeremy'ego Lina.

Barkley o wiele lepiej wypowiadał się o lokalnym rywalu Knicks - Brooklyn Nets. - Podoba mi się ich zespół i moim zdaniem to oni mają najlepszą drużynę w Nowym Jorku - mówił.

Więcej o: