NBA. Dobry mecz Czyża w lidze letniej

Osiem punktów w 21 minut rzucił Olek Czyż, a jego Chicago Bulls wygrali pierwszy mecz w lidze letniej NBA w Las Vegas. W sobotę pokonali Los Angeles Clippers 77:74.

Redaktor to dopiero jest kibic! Poznaj nas na profilu Facebook/Sportpl ?

To był najlepszy mecz Czyża w lidze letniej. Polak wreszcie dostał szansę od trenerów Bulls, na parkiecie spędził ponad 21 minut, ale trafił tylko dwa z sześciu rzutów z gry. Miał stuprocentową skuteczność z linii rzutów wolnych (4/4), pięć zbiórek (dwie w ataku), asystę, blok oraz dwie straty i pięć fauli.

Bulls wygrali swoje pierwsze spotkanie w lidze letniej w Las Vegas, po zaciętej końcówce pokonali Los Angeles Clippers 77:74. Najlepszym zawodnikiem ekipy z Chicago był Malcolm Thomas, który zdobył 21 punktów i 16 zbiórek, a 23 punkty dołożył Jimmy Butler.

Bulls w lidze letniej zagrają jeszcze jeden mecz. W niedzielę zmierzą się z Milwaukee Bucks.