NBA. Siedem meczów Gortata w telewizji

Telewizja Canal+, która jako jedyna będzie pokazywać mecze NBA w Polsce, zaplanowała w tym sezonie siedem transmisji z meczów Phoenix Suns Marcina Gortata. Rozgrywki ruszają 25 grudnia.

Profil Sport.pl na Facebooku - 36 tysięcy fanów. Plus jeden? 

Canal+ w tym roku jako jedyny zakupił prawa do pokazywania NBA w Polsce. Widzowie tej stacji będą mogli obejrzeć w każdym tygodniu aż cztery mecze. W sezonie zasadniczym zaplanowano 70 transmisji, do tego stacja planuje pokazać większą liczbę meczów fazy play-off oraz, tak samo jak w ostatnich latach, wszystkie spotkania finałowe i przeprowadzi pełną relację z Weekendu Gwiazd, który w tym sezonie odbędzie się w Orlando.

Stacja pokaże tylko siedem meczów Phoenix Suns, w których gra jedyny Polak w NBA Marcin Gortat za to z czołowymi drużynami ligi. Canal+ zaplanował transmisje z meczów z Hornets, Mavericks, Spurs, Grizllies, Heat, Lakers i ponownie Spurs. Pierwszy mecz z udziałem Gortata polscy kibice zobaczą 30 grudnia o 2 w nocy.

Sezon NBA w Canal+ otworzą dwa bożonarodzeniowe spotkania - o godz. 20.30 stacja pokaże rewanż za ostatni finał NBA, czyli Dallas Mavericks - Miami Heat, a zaraz po nim (około godz. 23) Los Angeles Lakers zmierzą się z Chicago Bulls.

Plan transmisji meczów Phoenix Suns w C+:

30 grudnia, godz. 2, New Orleans Hornets - Phoenix Suns

4 stycznia, godz. 2:30, Dallas Mavericks - Phoenix Suns

15 stycznia, godz. 3, San Antonio Spurs - Phoenix Suns

10 marca, godz. 3, Phoenix Suns - Memphis Grizzlies

20 marca, godz. 1:30, Miami Heat - Phoenix Suns

7 kwietnia, godz. 4, Phoenix Suns - Los Angeles Lakers

14 kwietnia, godz. 3, San Antonio Spurs - Phoenix Suns

Hitowy transfer Chrisa Paula ?

Więcej o: