Sochan pokazał, czego słucha i się zaczęło. Polski hit. "Nie idź tą drogą" [WIDEO]

Jeremy Sochan na różne sposoby pokazuje swoje związki z Polską. Niedawno w mediach społecznościowych pochwalił się, że słucha polskich piosenek. Jego gust muzyczny spotkał się z mieszanymi komentarzami ze strony internautów. Jednocześnie przypomniano, że w przeszłości rzeczony utwór nierzadko był puszczany w szatni piłkarskiej reprezentacji Polski. Tak stało się choćby po awansie na wielką imprezę.

Jeremy Sochan sam określa się mianem "obywatela świata". Ma polskie i amerykańskie korzenie (odpowiednio ze strony matki i ojca), w dodatku przez wiele lat mieszkał w Wielkiej Brytanii. Jednak nie raz pokazywał, że jego związki z Polską są silne. Czasem robi to w zaskakujący sposób.

Zobacz wideo Nowa rola Sochana w San Antonio. "Bardzo poważny eksperyment"

Jeremy Sochan poszedł w ślady polskich piłkarzy. Słucha Zenka Martyniuka

W przeszłości Sochan opowiadał w sieci choćby o zamiłowaniu do pierogów. Tym razem w mediach społecznościowych pochwalił się znajomością polskiej muzyki. Na opublikowanym przez niego zrzucie ekranu widać, że o poranku słucha utworu "Przez twe oczy zielone" zespołu Akcent, którego wokalistą jest Zenek Martyniuk.

Wpis koszykarza spotkał się z różnorakimi reakcjami internautów. Część z nich doceniła jego gust muzyczny: "nóżka sama chodzi, co Jeremy", "tak można zaczynać dzień" - czytamy. Część była zupełnie innego zdania: "nie idź tą drogą", "bez przesady" - napisali. Niektórzy zwrócili uwagę, że piosenka Akcentu już wcześniej była popularna wśród polskich sportowców. Na dowód zamieścili nagranie z szatni piłkarskiej reprezentacji, która przy tej melodii świętowała awans na Euro 2016.

Więcej podobnych treści sportowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jeremy Sochan zaczyna drugi sezon w NBA. Rewolucyjna zmiana

Sochan niezmiennie jest jedynym przedstawicielem Polski w NBA, rozgrywki 2023/24 będą dla niego drugimi w tej lidze. W trakcie przedsezonowych przygotowań był wystawiany przez trenera Gregga Popovicha w zupełnie nowej roli. Występował jako rozgrywający i wszystko wskazuje na to, że dalej będzie grał na tej pozycji.

San Antonio Spurs już niebawem rozegrają pierwszy mecz w nowym sezonie. W czwartek 26 października o godzinie 3:30 czasu polskiego zmierzą się z Dallas Mavericks.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.