Mbappe i Hakimi oglądali Sochana z trybun. Dostali prezent od gwiazdy NBA [WIDEO]

Podczas meczu Brooklyn Nets z San Antonio Spurs (139:103) na trybunach nowojorskiej hali zasiedli Kylian Mbappe i Achraf Hakimi, którzy mieli okazję podziwiać m.in. Jeremy'ego Sochana. Po zakończeniu spotkania, piłkarze PSG spotkali się z graczami Nets i otrzymali od Kevina Duranta specjalny prezent.

W nocy z poniedziałku na wtorek San Antonio Spurs z Jeremym Sochanem w składzie rywalizowali z Brooklyn Nets. Polak zagrał 21 minut, w tym czasie zdobył pięć punktów, ponadto miał trzy zbiórki i jedną asystę. Podobnie jak reszta kolegów nie był w stanie przeciwstawić się rywalom, którzy wygrali 139:103.

Kylian Mbappe i Achraf Hakimi przyjechali na mecz Jeremy'ego Sochana. Spotkali się z Kevinem Durantem

Podczas meczu rozgrywanego w nowojorskim Barclays Center na trybunach pojawili się Kylian Mbappe i Achraf Hakimi, dwie gwiazdy ostatnich mistrzostw świata, które na co dzień występują w Paris Saint-Germain. Jako że po zakończeniu mundialu obaj szybko wrócili do klubu i w zasadzie nie mieli czasu na odpoczynek, to decyzją trenera po ligowym meczu z Lens (1:3) otrzymali kilka dni urlopu.

W trakcie wizyty w Nowym Jorku Mbappe i Hakimi spotkali się z Kevinem Durantem, jednym z czołowych zawodników NBA. Po zakończeniu meczu otrzymali od niego pamiątkowe koszulki i wspólnie zapozowali do zdjęć. Wcześniej mogli oglądać jego popisy na parkiecie, w trakcie 29 minut Durant zdobył 25 punktów, miał też 11 zbiórek i trzy asysty.

Obaj piłkarze pojawili się też w szatni Nets, aby pogratulować dobrego meczu. Dzięki tej wygranej drużyna z Nowego Jorku umocniła się na drugim miejscu w Konferencji Wschodniej (bilans 25-12).

Więcej podobnych treści sportowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

San Antonio Spurs mają natomiast bilans 12 zwycięstw i 25 porażek, co daje im 14. miejsce w Konferencji Zachodniej. Kolejny mecz zagrają w czwartek 5 stycznia o godzinie 1.30 czasu polskiego, wtedy zmierzą się z New York Knicks.