Fenomenalna akcja Sochana. Trzymał San Antonio przy życiu do końca [WIDEO]

San Antonio Spurs przegrali piąty raz z rzędu, ale Jeremi Sochan w starciu z Memphis Grizzlies (122:124) wypadł co najmniej przyzwoicie. Zdobył 13 punktów, a w dogrywce popisał się efektowną akcją.

Spurs do końca mieli szansę na wygraną, a tlen ekipie Gregga Popovicha dostarczał Jeremi Sochan. Polski koszykarz zagrał naprawdę dobre spotkanie. Szczególnie popisał się w końcówce dogrywki, kiedy w efektowny sposób zdobył cztery punkty w zaledwie kilka sekund.

Dobry mecz Sochana

Sochan starcie z Grizzlies zaczął w pierwszej piątce i na parkiecie spędził ponad 30 minut. W tym czasie zdobył 13 punktów (6/7 z gry), raz trafiając za trzy. Zanotował też dwie zbiórki i dwa przechwyty, ale i dwie straty oraz popełnił trzy faule.

Na wyróżnienie zasługuje jego akcja w ostatniej minucie dogrywki. Jeremi najpierw przedarł się między obrońcami i trafił z dwutaktu, a chwilę potem przejął wznowienie Memphis i zaliczył efektowny wsad. Jego grę docenili w Teksasie, publikując na Twitterze wpis: "LADIES AND GENTLEMEN, JEREMY. SOCHAN".

Rafał LeszczyńskiIgnorancja ze strony Śląska po skandalu. "To nie jest nie wiadomo jaka sytuacja"

Publiczność w San Antonio poczuła, że na 14 sekund przed końcem może jeszcze odwrócić losy meczu, bo koszykarze z Teksasu mieli wcześniej nawet dziewięć punktów straty. To się jednak nie udało - Grizzlies wykorzystali jeden rzut wolny i wygrali 124:122.

Poniżej kompilacja zagrań Sochana z całego spotkania. Widać, że był bardzo aktywny w ofensywie i walczył o każdą piłkę.

Seria porażek Spurs

Spurs nie mają dobrej serii, przegrali piąty mecz z rzędu w NBA. Łącznie mają siedem porażek i pięć zwycięstw, zajmując dziewiąte miejsce w Konferencji Zachodniej. Gdyby sezon zakończył się dzisiaj, Spurs zyskaliby prawo gry w play-in.

Piłkarze pobili się o rzut karnyAbsolutne kuriozum. Pobili się o to, kto ma wykonać rzut karny [WIDEO]