LeBron James pochwalił się nowym zakupem. "Kocham tę bestię"

Los Angeles Lakers nie awansowali nawet do fazy play-off NBA, więc LeBron James postanowił udać się do swojej luksusowej posiadłości na Meldiwach. Przy tej okazji pochwalił się nowym zakupem.

LeBron James zdecydowanie nie może zaliczyć sezonu 2021/2022 do udanych. Jego Los Angeles Lakers zaprezentowali się fatalnie i nie awansowali nawet do fazy play-off NBA. Drużyna prowadzona przez Franka Vogela była jednym z głównych faworytów do mistrzostwa, a ostatecznie zajęła dopiero 11. miejsce w Konferencji Zachodniej, odnosząc aż 49 porażek. Z tego powodu amerykański szkoleniowiec w połowie kwietnia został zwolniony.

Zobacz wideo Vuković nie może narzekać na brak ofert. "Z odbieraniem telefonu nie mam problemu"

LeBron James odpoczywa po fatalnym sezonie. Pochwalił się nową zabawką

Jedynym zawodnikiem drużyny Lakers, któremu nie można zbyt wiele zarzucić, jest LeBron James. Doświadczony gwiazdor przez większość sezonu ciągnął drużynę na swoich barkach i pomimo 37-lat na karku wciąż gra na poziomie All-Star. Fazę zasadniczą skończył z fantastyczną średnią 30,3 punktu na mecz.

Wojciech Kamiński"Brakowało pieniędzy na zwykłe USG". Koszykarska Legia z dna weszła na sam szczyt

Dlatego też James zasłużył sobie na wakacje, na które udał się niemal od razu po ostatnim meczu sezonu z Denver Nuggets (146:141). Amerykanin poleciał na kilka dni do swojej luksusowej rezydencji na Malediwach. Pomimo ostatnich niepowodzeń 37-latek chętnie dzielił się z fanami zdjęciami z wyjazdu w mediach społecznościowych. Pochwalił się także nowym zakupem, którym jest elektryczny samochód - GMC Hummer EV 2022. Nowy pojazd w garażu Jamesa ma aż 1014 koni mechanicznych i jest wart ponad 110 tys. dolarów, czyli niemal pół miliona złotych!

Billy Garrett (Grupa Sierleccy Czarni Słupsk)Szok we Wrocławiu, euforia w Słupsku. Śląsk znów rozbity przez Czarnych

- Mój nowy HEV 00 jest gotowy to wyjazdu na ulice Los Angeles. Otworzyłem dach, włączyłem muzykę i przygotowałem fotel dla mojego pilota. Kocham tę bestię - napisał LeBron James pod zdjęciem samochodu na Instagramie.

 
Więcej o: