Rodrigue Beaubois pobił nieprawdopodobny wyczyn Stephena Curry'ego! [WIDEO]

Rodrigue Beaubois pobił niesamowity wyczyn gwiazdy NBA - Stephena Curry'ego. Francuski rozgrywający trafił aż 117 razy z rzędu za trzy punkty.
Zobacz wideo Milicić zastąpił Taylora. "Spodziewam się odmłodzenia kadry"

Rodrigue Beaubois w NBA grał od 2009 roku. Na parkietach najlepszej koszykarskiej ligi świata spędził cztery sezony. Mimo tak krótkiego czasu, może pochwalić się, że zdołał zdobyć mistrzostwo NBA. W 2011 roku wywalczył je z Dallas Mavericks. Jego zespół w finale pokonał Miami Heat 4:2. Beaubois po występach w NBA, przeniósł się do belgijskiego Spirou Charleroi, a potem grał w dwóch klubach z Francji: Le Mans Sarthe i Strasburg IG, hiszpańskiej Baskonii, a od 2018 roku został zawodnikiem Anadolou Efes.

Francuski rozgrywający zawsze dysponował dobrym rzutem z dystansu. Klub Anadolou Efes udostępnił nawet film z jego niesamowitym wyczynem. Co prawda na treningu, ale jednak. 33-letni Rodrigue Beaubois trafił aż 117 z rzędu za trzy punkty!

 

Szczepionka to Szczepionka to "spisek szatana" i "sprawa osobista". Do czasu wypłaty

Pobił rekord Stephena Curry'ego

Co ciekawe, Rodrigue Beaubois pobił niesamowity wynik gwiazdy NBA - Stephena Curry'ego. Znakomity rozgrywający Golden State Warriors na treningu trafił aż 105 razy z rzędu za trzy punkty. Wyczyn gwiazdora NBA szybko miał ponad 13 milionów wyświetleń!

Trzykrotny mistrz NBA (2015, 2017 i 2018) oraz dwukrotny MVP ligi (2015 i 2016) nie pomylił się przez ponad pięć minut. Natomiast Beaubois na rzucenie 117 trójek potrzebował dokładnie ośmiu minut.

Więcej o: