Woźny wszedł do hali, a monitoring wszystko nagrał. Teraz jest bohaterem [WIDEO]

Woźny jednej ze szkół średnich w Ohio stał się bohaterem internetu po tym, jak popisał się nieprawdopodobnym rzutem do kosza. Nagranie z monitoringu błyskawicznie obiegło sieć.

Ta historia wydarzyła się w jednej z amerykańskich szkół w USA. Mężczyzna, który na co dzień pracuje w niej jako woźny, sprzątał salę gimnastyczną. W pewnym momencie zrobił sobie chwilę przerwy, wziął piłkę do koszykówki i postanowił oddać rzut.

Zobacz wideo "To nie czary, to Cezary!". Jaką karierę zrobili Polacy w NBA?

Pelicans Mavericks BasketballDoncić z rekordem kariery, Dallas z rekordem klubu. Co za mecz. "W obronie była to walka na poduszki"

"To było świetne!". Woźny otrzymał pamiątkę od fanów

I zrobił to w niesamowity sposób. Stanął tyłem do tablicy na połowie boiska i rzucił za siebie, a piłka idealnie wpadła do kosza. Gdy zobaczył, że piłka wpada do kosza, podniósł ręce w geście triumfu, ale po chwili wrócił do obowiązków. Nie zdawał sobie sprawy, że rzut zarejestrowały kamery monitoringu.

- Ludzie uważają, że to było świetne - powiedział Joe Orians cytowany przez serwis blick.ch. Fani postanowili docenić Oriansa i podarowali mu pamiątkową tablicę w kształcie gwiazdy, uświetniająca jego rzut. "Pan Joe Orians, dozorca w Liberty-Benton, i jego rzut" - brzmi napis na nagrodzie.

Grizzlies Lakers BasketballNiesamowity wsad LeBrona Jamesa! Aż się obręcz ugięła! Mistrz w wielkiej formie [WIDEO]

Fantastyczny rzut woźnego można zobaczyć poniżej:

Więcej o: