Michael Jordan ma ekskluzywny klub. Śmiertelnikom wstęp wzbroniony

Caroline Wozniacki pochwaliła się w mediach społecznościowych nagraniem z pola golfowego, należącego do Michaela Jordana. Widać na nim, jak dron dostarcza przekąski golfistom podczas gry.
Zobacz wideo Odszedł z Legii i robi furorę. "Ma decydujący wpływ". Najlepsi młodzieżowcy w ekstraklasie

Michael Jordan od lat jest zapalonym golfistą. Ma własne pole golfowe w Hobe Sound na Florydzie, gdzie wybudował klub za 20 milionów dolarów, który nazwał "The Grove XXIII", nawiązując w ten sposób do swojego numeru "23", z którym grał w NBA. Wyjątkowymi gośćmi jego kortów są m.in. zawodowy golfista Phil Mickelson i była tenisistka Caroline Wozniacki.

Dunka w ostatnim czasie pochwaliła się innowacjami, wprowadzonymi przez Jordana na swoim polu w związku z pandemią koronawirusa. W filmie, opublikowanym przez nią, można zobaczyć drona, który dostarcza przekąski i napoje. Na innym nagraniu widać z kolei, jak do drona przymocowana jest skrzynka z piwem, także dostarczona do golfistów.

Michael Jordan ma gigantyczne pole golfowe

18-dołkowe pole golfowe należące do Jordana jest gigantyczne. Oprócz ogromnego obszaru do gry oferuje także najnowocześniejszy klub, profesjonalny sklep golfowy, poligon treningowy i obszar do nauki. Skorzystać z niego może jednak tylko zaproszona grupa osób, która według nieoficjalnych wieści, przyjmie mniej niż 100 osób, przez co klub Jordana stanie się jednym z najbardziej ekskluzywnych na świecie. Będzie można się do niego dostać jedynie poprzez zaproszenie.

- Parter, z przyległą płytą wspornikową skierowaną w stronę pola golfowego, wygląda jakby unosił się nad greenem i stwarza wrażenie "niekończącego się" - wyjaśnił Igor Reyes, prezes NBWW, firmy architektonicznej, która projektowała klub Jordana, w rozmowie z Robb Report. - Chcieliśmy, aby precyzja i płynność wymachu golfowego, a także fizyczność Michaela i finezja korporacji, zainspirowały współczesną formę i szczegóły architektury klubu - dodał z kolei Don Wolfe, dyrektor NBWW.

Więcej o: