LeBron James na dłużej w Los Angeles Lakers! Kosmiczne pieniądze

LeBron James podpisał nowy kontrakt z Los Angeles Lakers! Jak donosi Shams Charania z The Athletic, 35-latek w ramach swojej dwuletniej umowy może zarobić nawet 85 milionów dolarów.

Za LeBronem Jamesem kapitalny sezon NBA. Wraz z Los Angeles Lakers zdobył swój czwarty tytuł mistrzowski w NBA, notując jednocześnie niesamowite statystyki - zdobywał średnio 25,3 punktu na mecz, notował 10,2 asysty, a także 7,8 zbiórki i 1,2 przechwytu. Jednocześnie był zdecydowanie najjaśniejszą postacią w swoim zespole.

Zobacz wideo NBA. "Nawet w Dineylandzie nie można zamknąć zawodników na pół roku"

Niesamowity kontrakt LeBrona Jamesa w Los Angeles Lakers!

Jak donosi Shams Charania z The Athletic, LeBron James podpisał nowy kontrakt z Los Angeles Lakers. 35-latek będzie występował w tym zespole przez kolejne dwa sezony, w czasie których zarobi fortunę. Gwiazdor w ramach tej umowy może zarobić maksymalnie aż 85 milionów dolarów!

Taka kwota nie może jednak dziwić, biorąc pod uwagę status LeBrona Jemesa. Jest powszechnie uważany za najlepszego aktualnie gracza NBA, a Los Angeles Lakers jest zdecydowanym faworytem do obrony tytułu mistrzowskiego w nadchodzącym sezonie, który rusza już 22 grudnia.