Carmen Electra ujawniła szczegóły szalonego związku z Rodmanem. "Uprawialiśmy seks wszędzie"

Carmen Electra, aktorka znana z m.in. "Słonecznego Patrolu" wystąpiła w dokumencie ESPN "The Last Dance". Opisała w nim bardzo szczegółowo swój kontrowersyjny związek z Dennisem Rodmanem. - Uprawialiśmy seks wszędzie - powiedziała, opisując ich relację.

Dennis Rodman przeszedł do historii jako jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w lidze NBA. Jego wybuchowa natura, ciągłe sprzeczki na parkiecie, a przede wszystkim ekstrawagancki styl życia poza nim sprawiły, że był jedną z najbardziej ekscytujących osób w historii sportu.

Zobacz wideo Marcin Gortat o sytuacji na Florydzie: Jest kompletnie inaczej niż przed potężnym huraganem

Na łamach dziennika "Marca" zostało ujawnionych kilka szalonych historii, które przydarzyły się Rodmanowi, gdy był koszykarzem zespołu Chicago Bulls prowadzonego przez legendarnego Phila Jacksona. - Michael Jordan zapukał w drzwi pokoju hotelowego należącego do Rodmana, który nie wrócił do Chicago na czas. Dennis nie chciał zostać przyłapany przez Jordana, ponieważ był wtedy pokoju z Carmen Electrą, modelką i aktorką znaną z serialu "Słoneczny Patrol" - możemy przeczytać w tekście, który ukazał się w hiszpańskich mediach. 

Carmen Electra wystąpiła w dokumencie ESPN "The Last Dance", który pokazuje ostatni sezon Michaela Jordana w Chicago Bulls. Aktorka opisała w nim dokładnie swój kontrowersyjny związek z Dennisem Rodmanem i niektórych z ich nawyków seksualnych. - Dennis i ja uprawialiśmy seks wszędzie - stwierdziła w dokumencie.

Dennis Rodman grał w NBA na pozycji skrzydłowego nie tylko w Chicago Bulls, ale również w Detroit Pistons, Dallas Mavericks, San Antonio Spurs i Los Angeles Lakers. W swojej karierze zdobył 5 razy mistrzostwo NBA.

Przeczytaj także:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.