Pogrzeb Kobego Bryanta i jego córki już się odbył. "To było niezwykle trudne"

Prywatny pogrzeb Kobego Bryanta i jego córki już się odbył. Ceremonia odbyła się w piątek 7 lutego - informuje "Entertainment Tonight".

Dziewięć osób zginęło w katastrofie śmigłowca, w której zmarł Kobe Bryant, legendarny koszykarz Los Angeles Lakers, jeden z najlepszych zawodników w historii. Bryant leciał swoim prywatnym helikopterem wraz z ośmiorgiem innych osób (m.in. swoją córką - Gianną). Maszyna rozbiła się w Calabasas, mieście w hrabstwie Los Angeles w Kalifornii. Choć służby ratunkowe zjawiły się na miejscu zdarzenia niemal natychmiast, nikogo nie udało się uratować (więcej o możliwych przyczynach wypadku przeczytasz tutaj).

Kobe Bryant nie żyje. Żegnaj legendo!

 

Żona Vanessa i trójka pozostałych dzieci - 17-letnia Natalia, 3-letnia Bianka i 7-miesięczna Capri - pożegnały Kobego i Giannę w Pacific View Memorial Park w Corona Del Mar (Kalifornia). - Vannesa wraz z rodziną chcieli opłakiwać ich podczas prywatnej ceremonii. Była ona niezwykle trudna dla wszystkich obecnych, wciąż trudno pojąć im stratę tych dwóch pięknych dusz - tak "ET" cytuje swojego informatora.

Piątkowa ceremonia nie zmienia planów publicznych uroczystości. Odbędą się 24 lutego w Staples Center w Los Angeles - to w LA Lakers Bryant spędził całą swoją karierę. Na razie wiadomo tylko, że uroczystości rozpoczną się o 10. Data nie jest przypadkowa, jako że Bryant jest kojarzony z występami z numerem 24 na plecach.

Więcej o: