Sport.pl

Pogrzeb Kobego Bryanta i jego córki już się odbył. "To było niezwykle trudne"

Prywatny pogrzeb Kobego Bryanta i jego córki już się odbył. Ceremonia odbyła się w piątek 7 lutego - informuje "Entertainment Tonight".

Dziewięć osób zginęło w katastrofie śmigłowca, w której zmarł Kobe Bryant, legendarny koszykarz Los Angeles Lakers, jeden z najlepszych zawodników w historii. Bryant leciał swoim prywatnym helikopterem wraz z ośmiorgiem innych osób (m.in. swoją córką - Gianną). Maszyna rozbiła się w Calabasas, mieście w hrabstwie Los Angeles w Kalifornii. Choć służby ratunkowe zjawiły się na miejscu zdarzenia niemal natychmiast, nikogo nie udało się uratować (więcej o możliwych przyczynach wypadku przeczytasz tutaj).

Kobe Bryant nie żyje. Żegnaj legendo!

 

Żona Vanessa i trójka pozostałych dzieci - 17-letnia Natalia, 3-letnia Bianka i 7-miesięczna Capri - pożegnały Kobego i Giannę w Pacific View Memorial Park w Corona Del Mar (Kalifornia). - Vannesa wraz z rodziną chcieli opłakiwać ich podczas prywatnej ceremonii. Była ona niezwykle trudna dla wszystkich obecnych, wciąż trudno pojąć im stratę tych dwóch pięknych dusz - tak "ET" cytuje swojego informatora.

Piątkowa ceremonia nie zmienia planów publicznych uroczystości. Odbędą się 24 lutego w Staples Center w Los Angeles - to w LA Lakers Bryant spędził całą swoją karierę. Na razie wiadomo tylko, że uroczystości rozpoczną się o 10. Data nie jest przypadkowa, jako że Bryant jest kojarzony z występami z numerem 24 na plecach.

Więcej o:
Komentarze (13)
Pogrzeb Kobego Bryanta i jego córki już się odbył. "To było niezwykle trudne"
Zaloguj się
 • kozomuflon

  Oceniono 10 razy 4

  Skąd w Was tak wielka potrzeba dopiedrolenia komuś w komentarzu tak od rana? Dzień potem lepiej leci? Nic się w tym kraju nigdy nie zmieni, ot, taka mentalność rodaków.

 • guramdam3

  Oceniono 22 razy 0

  > Pogrzeb Kobego Bryanta i jego córki już się odbył. "To było niezwykle trudne"

  Natomiast pogrzeb ojca mojego sasiada był całkiem łatwy. Córki się popłakały.
  Telewizji nie było. W radiu nie gadali. Gazety nie pisałly. Kilka łez i po krzyku.
  łatwiej umiera ktos nieznany. Nie warto pchac się do sławy i forsy.

 • plastikpiokio

  Oceniono 12 razy -4

  a dlaczego my musimy o tym wiedzieć ??? popie...ło waś w tej gazetce szmatławej ????

 • exsero

  Oceniono 14 razy -6

  "Vannesa wraz z rodziną chcieli opłakiwać ich podczas prywatnej ceremonii." - to może niech tę prywatność utrzymują dalej, a nie wypisują w mediach społecznościowych, jak to im teraz trudno. Nie tylko oni o tym wiedzą, bo nie tylko oni kogoś stracili.

 • buk-humor-dziczyzna

  Oceniono 13 razy -7

  znowu o tym czarnym ???????? a co ze Starakiem i kelnerką ??????????
  🙂🙂🙂🙂🙂

 • mario.wario

  Oceniono 15 razy -7

  KOGO TO OBCHODZI????????????????????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX