Były reprezentant Polski nie mógł powstrzymać emocji w studiu. Tak zareagował na zwycięstwo z Rosją [WIDEO]

- Zrobiliśmy coś wielkiego! Panowie, kurde, ja wstanę - wielkie brawa, to było coś wspaniałego - w pomeczowym studio TVP Sport powiedział ucieszony Cezary Trybański, który nie skrywał ogromnej radości po wygranej reprezentacji Polski z Rosją.
Zobacz wideo

Wenezuela, Chiny, Wybrzeże Kości Słoniowej i Rosja - to drużyny, które na koszykarskich mistrzostwach świata uległy reprezentacji Polski. Biało-czerwoni w piątek sprawili kolejną sensację, pokonując Rosjan i przybliżając się do niespodziewanego awansu do ćwierćfinału.

Sukcesem Polaków zaskoczeni są nie tylko kibice, ale także byli zawodnicy i eksperci, co mogliśmy zobaczyć w pomeczowym studio TVP Sport, gdzie z radości szalał Cezary Trybański. - Zrobiliśmy coś wielkiego! Panowie, kurde, ja wstanę - wielkie brawa, to było coś wspaniałego - powiedział, po czym wstał i zaczął bić brawo przed kamerami. Po chwili dołączyli do niego inni eksperci i dziennikarze.

Cezary Trybański to były reprezentant Polski, który zakończył karierę dwa lata temu. Był pierwszym polskim zawodnikiem, który zagrał w NBA, gdy w lipcu 2002 roku podpisał kontrakt z Memphis Grizzlies. W latach 2002-2004 grał jeszcze w Phoenix Suns i New York Knicks. Do tego zaliczył krótkie epizody w składach Chicago Bulls i Toronto Raptors.

Więcej o: