NBA. Marcin Gortat dostał propozycję kontraktu od klubu NBA. Odrzucił! Czeka na kolejną

Marcin Gortat chce za wszelką cenę grać Golden State Warriors! Polak odrzucił propozycje kontraktów z innych klubów. Jednym z nich było Milwaukee Bucks - informuje Karol Wasiek, dziennikarz WP Sportowe Fakty.
Zobacz wideo

Marcin Gortat pozostaje bez klubu już dwa tygodnie. Kontrakt Polaka z Los Angeles Clippers został rozwiązany w ostatnim dniu okna transferowego. Władze Clippers zdecydowały się na przebudowę zespołu i nie widziały już miejsca w zespole dla 35-letniego Polaka. Chris Haynes, dziennikarz Yahoo Sports poinformował, że Gortat chce grać w drużynie aktualnych mistrzów NBA - Golden State Warriors. Karol Wasiek, dziennikarz WP Sportowe Fakty, informuje, że Polak w ostatnich dniach odrzucił oferty z zespołów, które liczą się w walce o mistrzostwo NBA. Jednym z nich było Milwaukee Bucks.

- Swoje lata już mam, ale czuję się naprawdę świetnie fizycznie i gdybym sam był swoim agentem, mocno bym się polecał do Golden State Warriors - mówił niedawno Gortat w rozmowie dla "Przeglądu Sportowego". Polak rozegrał 47 spotkań w drużynie z Los Angeles. 43 rozpoczynał jako zawodnik wyjściowego składu. Na parkiecie spędzał średnio po 16 minut, w trakcie których notował 5 punktów, 5,6 zbiórki oraz 1,4 asysty.

Więcej o: