Figurka Gortata do kupienia na charytatywnej aukcji

Buty, piłkę i plastikową figurkę z autografem Marcina Gortata można kupić na charytatywnej aukcji w serwisie Allegro. Całkowity dochód z licytacji gadżetów jedynego Polaka w NBA zostanie przekazany na rzecz Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko".

- Jestem pod wrażeniem działalności fundacji pani Anny Dymnej, ogromu pracy i serca, jakie włożyła, by pomagać osobom niepełnosprawnym. Organizacja aukcji tych kilku przedmiotów z moim autografem to jedynie mała cegiełka, którą chcę dołożyć, aby wesprzeć to ambitne dzieło, jakim jest budowa ośrodka terapeutycznego w Radwanowicach. Sam od roku prowadzę Fundację MG13, wspierającą przede wszystkim młodych sportowców i zdaję sobie sprawę, jak wiele jest wokół nas osób potrzebujących - powiedział Gortat na stronie internetowej swojej fundacji.

Środkowy Orlando Magic przekazał buty, trzy piłki sygnowane jego nazwiskiem oraz figurkę z serii Big Heads. Wszystkie przedmioty opatrzone są autografami Gortata.

Całkowity dochód z aukcji zostanie przekazany Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko", z przeznaczeniem na budowę ośrodka rehabilitacyjno-terapeutycznego dla osób niepełnosprawnych intelektualnie "Dolina Słońca" w Radwanowicach.

Aukcje odbywają się w serwisie Allegro.pl

Więcej o: