Orlando Magic z Marcinem Gortatem dalej w grze, zwycięstwo w ostatniej sekundzie

Marcin Gortat przebywał na parkiecie przez cztery minuty, a jego Orlando Magic wygrali z Philadelphią 76ers 84:81 i wyrównali stan rywalizacji w play-off (2:2). Zwycięstwo Orlando zapewnił Hedo Turkoglu, który w ostatniej sekundzie meczu trafił za trzy punkty.

Zobacz "magiczne" trafienie Turkoglu z ostatniej sekundy meczu - Z czuba.tv?

Orlando dalej się liczy. Po wyrównanym meczu z Philadelphią drużyna Marcina Gortata wygrała 84:81 i wyrównała stan rywalizacji w play-off na 2:2.

Polak na parkiecie pojawił się w drugiej kwarcie, kiedy zmienił Dwighta Howarda. Przez cztery minuty swojej gry Gortat nie wyróżnił się niczym szczególnym. Dla drużyny Polaka ważne jest jednak, że wciąż liczą się w walce o awans do kolejnej rundy play-off.

Bohaterem spotkania był Hedo Turkoglu, który na sekundę przed końcem celnie trafił za punkty i zapewnił zwycięstwo swojej drużynie.

W innych meczach również było ciekawie. Stan rywalizacji po wielkim meczu i dwóch dogrywkach wyrównali koszykarze Chicago Bulls, których przeciwnikami są aktualni jeszcze mistrzowie NBA Boston Celtics.

Magic na mistrza? Jak daleko Orlando może zajść w play off? Czwarty mecz z rzędu wygrali koszykarze Cleveland Cavaliers. Tym samym drużyna LeBrona Jamesa, który w spotkaniu rzucił 36 punktów, awansowała do kolejnej rundy play-off