Gortat rzuca wyzwanie żołnierzom. Znów będzie górą?

Wielki Mecz Gortat Team kontra Wojsko Polskie po raz kolejny zakończy cykl treningów dla dzieci i młodzieży Marcin Gortat Camp. Starcie drużyny gwiazd prowadzonej przez najlepszego polskiego środkowego z żołnierzami odbędzie się w niedzielę 19 lipca w Tauron Arenie Kraków

Będzie to czwarty pojedynek drużyny Gortata z żołnierzami. Do tej pory bilans meczów jest korzystniejszy dla środkowego Washington Wizards, jego zespoły wygrały dwa z trzech dotychczasowych meczów.

Gortata w meczach z żołnierzami wspierają gwiazdy sportu, aktorzy, piosenkarze czy dziennikarze. W meczach do tej pory wystąpili m.in. Piotr Gruszka, Dariusz Michalczewski, Agnieszka Szulim, Dawid Podsiadło, Łukasz Piszczek, Tatiana Okupnik, Borys Szyc, a i w tym roku gwiazd w zespole Polaka ma nie zabraknąć. Kto pomoże Gortatowi? Dowiemy się w najbliższych dniach.

Mecz Gortat Team kontra Wojsko Polskie to zwieńczenie cyklu treningów dla dzieci i młodzieży Marcin Gortat Camp. W przerwie spotkania odbędzie się konkurs Skills Challenge, w którym wezmą udział MVP wszystkich tegorocznych kampów - nagrodą główną jest wyjazd do USA na mecz ligi NBA.

Finał Marcin Gortat Camp to wielkie święto koszykówki oraz okazja do wyśmienitej zabawy dla całych rodzin. Pierwsze atrakcje będą już czekać na kibiców od godz. 14 przed Tauron Kraków Areną, gdzie odbędzie się piknik Wojska Polskiego, na którym żołnierze prezentować będą sprzęt wojskowy.

Bilety można kupić za pośrednictwem serwisu Kup Bilet .

Cały dochód ze sprzedaży wejściówek zostanie przeznaczony na cele statutowe Fundacji Marcina Gortata MG13 "Mierz Wysoko", a w szczególności na organizację wyjazdów wakacyjnych dla dzieci żołnierzy.

Ibaka, Akinbiyi, Chara - najlepiej zbudowani sportowcy poszczególnych dyscyplin [CZĘŚĆ II]

Partner - materiał Fbf Sportswear Frotki Na... Adar Pompka do piłek z... Nike Dominate