NBA. LeBron James odebrał mistrzowski pierścień [GALERIA]

LeBron James wraz z kolegami z Cleveland Cavaliers odebrał mistrzowskie pierścienie za wygranie poprzednich rozgrywek NBA. Ceremonia tradycyjnie odbyła się przed pierwszym meczem nowego sezonu.
LeBron James wraz z kolegami z Cleveland Cavaliers odebrał mistrzowskie pierścienie za wygranie poprzednich rozgrywek NBA. LeBron James wraz z kolegami z Cleveland Cavaliers odebrał mistrzowskie pierścienie za wygranie poprzednich rozgrywek NBA. Rick Osentoski / USA Today Sports
To trzeci tytuł Jamesa w karierze, ale pierwszy wywalczony w barwach Cavaliers. To trzeci tytuł Jamesa w karierze, ale pierwszy wywalczony w barwach Cavaliers. Phil Long / AP (AP Photo/Phil Long)
LeBron James LeBron James Phil Long / AP (AP Photo/Phil Long)
LeBron James LeBron James Phil Long / AP (AP Photo/Phil Long)
James poprowadził swój zespół do wysokiego zwycięstwa nad nowojorczykami. Spotkanie zakończyło się wynikiem 117:88. James poprowadził swój zespół do wysokiego zwycięstwa nad nowojorczykami. Spotkanie zakończyło się wynikiem 117:88. Rick Osentoski / USA Today Sports
LeBron James LeBron James Marcio Jose Sanchez (AP Photo/Marcio Jose Sanchez, File)
LeBron James świętuje na ulicach Cleveland zdobycie mistrzostwa NBA. LeBron James świętuje na ulicach Cleveland zdobycie mistrzostwa NBA. Gene J. Puskar (AP Photo/Gene J. Puskar, File)
Więcej o: