Koszykówka. Maciej Lampe: Wreszcie zagraliśmy jak drużyna

- Cieszę się, że zagraliśmy przez 40 minut, a nie tylko trzy kwarty. Wszyscy zagrali bardzo dobrze - od Koszarka, przez Kelatiego do Gortata - powiedział po zwycięstwie nad Belgią 93:73 Maciej Lampe.
Baw się z nami w Wygraj Ligę! Wygraj 20 000 zł!

- Cieszę się, że zagraliśmy przez 40 minut, a nie tylko trzy kwarty. Wszyscy zagrali bardzo dobrze - od Koszarka, przez Kelatiego do Gortata. Wreszcie zagraliśmy jak drużyna, byliśmy ze sobą, każdy trzymał za drugiego kciuki. Bardziej cieszę się z tego jak zagraliśmy drugą połowę niż pierwszą - powiedział po meczu Maciej Lampe, który zdobył 24 punkty.

- To był dla nas ciężki mecz, bo znaliśmy wynik meczu z Gruzji z Bułgarią. Teraz dla nas każdy mecz, będzie meczem walki. Pechowe jest to nasze zgrupowanie. Przez kontuzje straciliśmy naszego rozgrywającego Krzysztofa Szubargę, w czwartek odpadł nam Michał Chyliński. Dziś chłopaki zagrali z charakterem, bardzo twardo, ale mamy jeszcze sporo rzeczy to poprawienia. Przede wszystkim obronę na obwodzie i zbiórki - mówił na pomeczowej konferencji trener Igor Griszczuk.

Tak relacjonowaliśmy mecz Polska - Belgia na żywo  ?