Liga Letnia NBA. Epizod Czyża z Chicago Bulls

Dwa punkty rzucił dla Portland Trail Blazers Olek Czyż, a jego zespół przegrał po dogrywce z Chicago Bulls 78:80 w meczu Ligi Letniej NBA w Las Vegas.

Dla Czyża był to pierwszy mecz w tegorocznej Lidze Letniej, dwa poprzednie spotkania Polak przesiedział na ławce rezerwowych. Z Bulls Czyż zagrał nieco ponad cztery minuty, oba jego rzuty z gry zostały zablokowane, ale za to trafił dwukrotnie z linii rzutów wolnych. Miał też dwie zbiórki.

27 punktów dla Blazers rzucił CJ McCollum, który dołożył też sześć zbiórek oraz na 10 sekund przed końcem czwartej kwarty trafił trójkę, która dała ekipie z Portland dogrywkę - w doliczonym czasie gry lepsi byli Bulls, którzy wygrali mecz 80:78.

Najwięcej punktów dla drużyny z Chicago rzucił Marquise Teague - 25, 14 miał Tony Snell. W Blazers oprócz McColluma wyróżnił się Thomas Robinson, który miał 18 zbiórek i 11 punktów.

Blazers przegrali trzy dotychczasowe mecze, Bulls mają trzy zwycięstwa.