Basket Liga Kobiet

• Zwykle jest normalnie. Lecz latem wchodzi do 'Klatki'
  • Biało-czerwona lepsza od czwartej drużyny Europy!

Jeden wieczór jak marzenie nie oznacza jeszcze długiego pasma sukcesów kobiecej koszykarskiej drużyny narodowej, ale pamiętajmy jak długo czekaliśmy na taki mecz, na tak grający zespół, na takie emocje. Polska na początek eliminacji do Eurobasketu 2017 wygrywa z bardzo silną Białorusią 65:56.

• Koszykarka Wisły Can-Pack błyszczy w reprezentacji Polski
  • Jeszcze jeden brzydki mecz i do tego przegrany

Jeszcze jeden brzydki mecz i do tego przegrany

- To był nasz najsłabszy występ w tym sezonie. Szczęście, że schodzimy z boiska jako wygrani - przyznał Piotr Rozwadowski, trener Widzewa Łódź. Po naprawdę ciężkim do oglądania pojedynku koszykarskich zespołów marzących o załapaniu się do czołowej ósemki TBLK, KSSSE AZS PWSZ Gorzów przegrywa w łódzkiej hali 62:71.

• Koszykarki Basketu Gdynia przegrały w Polkowicach. Zdecydowała ostatnia kwarta
  • Koszykarski szlagier. Pszczółki grają o drugie miejsce

Koszykarski szlagier. Pszczółki grają o drugie miejsce

- Początku rozgrywek nie możemy inaczej oceniać niż dobrze. Przed sezonem bilans sześciu zwycięstw i dwóch porażek przyjęlibyśmy w ciemno - mówi Krzysztof Szewczyk, szkoleniowiec koszykarek Pszczółki AZS UMCS. Trener dodaje jednak, że nie jest to szczyt możliwości jego zespołu.

• Szczęście, że wpadały trójki. Dały nam ważną wygraną [ZDJĘCIA]

Szczęście, że wpadały trójki. Dały nam ważną wygraną [ZDJĘCIA]

Męka w czterech kwartach - tak w skrócie wyglądał mecz koszykarek KSSSE AZS PWSZ Gorzów i MKK Siedlce. Mocno odbiegał od poziomu jakiego życzylibyśmy sobie w ekstraklasie. Akademiczki mają jednak trzecie zwycięstwo w sezonie 56:49 i dzięki temu dźwigają się na siódme miejsce w tabeli, a o czołowej ósemce przecież cały czas marzymy.