Marcin Gortat

• NBA. Wizards na remis z Celtics, Gortat świetny w obronie

NBA. Wizards na remis z Celtics, Gortat świetny w obronie

Świetny fragment trzeciej kwarty, wygrany 26-0, przesądził o wysokim zwycięstwie Washington Wizards z Boston Celtics (121:102). Marcin Gortat rzucił sześć punktów, miał siedem zbiórek i trzy asysty. W półfinale Konferencji Wschodniej, rozgrywanym do czterech zwycięstw, jest 2-2.

• NBA. Wizards rozbili Celtics

NBA. Wizards rozbili Celtics

Washington Wizards znów wysoko prowadzili w pierwszej kwarcie, ale tym razem zaliczki nie roztrwonili. Pokonali Boston Celtics 116:89 i w rywalizacji do czterech zwycięstw w półfinale Konferencji Wschodniej przegrywają już tylko 1-2. Marcin Gortat rzucił 13 punktów i miał 16 zbiórek.

• NBA. Gortat i Wizards świetnie zaczęli, potem było już tylko gorzej
  • NBA. Pięć pytań przed serią Boston Celtics - Washington Wizards
  • NBA. Wizards krok od drugiej rundy play-off. Gortat będzie sam pod koszem?
  • NBA. Gortat ważny w końcówce, Wizards bliżej awansu

NBA. Gortat ważny w końcówce, Wizards bliżej awansu

Washington Wizards pokonali po emocjonującej końcówce Atlanta Hawks 103:99 i w rywalizacji do czterech zwycięstw w pierwszej rundzie play-off prowadzą 3-2. Marcin Gortat rzucił pięć punktów, miał 10 zbiórek i trzy bloki.

• Marcin Gortat zaliczył wpadkę w mediach społecznościowych. "Słaba to była twoja matka wczoraj w nocy"
  • NBA. Gortat wiązał buta w trakcie akcji Wizards
  • NBA. Wizards bezradni w czwartej kwarcie. Hawks doprowadzili do remisu

NBA. Wizards bezradni w czwartej kwarcie. Hawks doprowadzili do remisu

Marcin Gortat miał 18 zbiórek i dwa punkty w przegranym przez Washington Wizards meczu z Atlanta Hawks 101:111. W rywalizacji do czterech zwycięstw jest 2-2. Kolejny mecz odbędzie się w środę w Waszyngtonie, a szóste spotkanie zaplanowano na piątek w Atlancie. Jeśli będzie konieczny mecz numer siedem, zespoły zmierzą się w niedzielę w Waszyngtonie.

• NBA. Hawks zbili Wizards. Słaby występ Gortata

NBA. Hawks zbili Wizards. Słaby występ Gortata

Washington Wizards przegrali na wyjeździe z Atlanta Hawks aż 98:116 i w rywalizacji do czterech zwycięstw w pierwszej rundzie play-off NBA prowadzą już tylko 2-1. Marcin Gortat rzucił dwa punkty i miał osiem zbiórek.