Tour de Pologne. Huzarski liderem Reprezentacji Polski

Bartosz Huzarski wystartuje w tegorocznym Tour de Pologne UCI World Tour w barwach Reprezentacji Polski. Najlepszy góral Tour de Pologne w 2005 i 2006 roku, tym razem będzie chciał powalczyć o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej.

Bez adminów. Najmocniejsze poglądy na Facebook.com/Sportpl ?

- Ostatnio jechałem Tour de Suisse i Mistrzostwa Polski, starty te poszły po mojej myśli, czułem się nieźle, ale nie bardzo dobrze. Teraz mam kilka luźniejszych dni, po których wszystko podporządkowuje jak najlepszemu przygotowaniu do Tour de Pologne. Pojadę Tour of Austria - ośmioetapowy ciężki wyścig kat HC, następnie wracam na kilka dni do domu, a później już udaję się na zgrupowanie, które w całości poświęcę przygotowaniom i odpoczynkowi - to wszystko pod Tour de Pologne - zapowiedział Bartosz Huzarski.

- Występ w biało-czerwonej koszulce podczas naszego narodowego wyścigu to dla mnie wielki zaszczyt i dodatkowa motywacja. Stając na czele Reprezentacji Polski czuję się bardzo wyróżniony i postaram się zrobić co w mojej mocy, aby biało czerwoni pojechali jak najlepiej - dodał popularny "Huzar".

Dla Bartosza Huzarskiego będzie to piąty występ w wyścigu Tour de Pologne. Wszyscy kibice pamiętają jego zwycięstwo w klasyfikacji górskiej w 2006 roku, kiedy to ostatni etap kończył ze złamanym obojczykiem

Złośliwość rzeczy martwych w sporcie. Różne przypadki [WIDEO]

Więcej o: