Kolarstwo. Daniel Martin nadal wygrywa

Irlandczyk z ekipy Garmin-Transitions Daniel Martin prezentuje w ostatnich tygodniach bardzo wysoką formę. Niedawny zwycięzca 67. Tour de Pologne triumfował po raz kolejny. Tym razem w wyścigu Tre Valli Varesine, kategorii 1.HC.

Włoski klasyk Tre Valli Varesine, który padł łupem Daniela Martina to kolejny sukces ekipy Garmin-Transitions w ostatnim czasie. Tyler Farrar wygrał w niedzielę w Hamburgu, Svien Tuft w Eneco Tour, a wczoraj nagrodę przeznaczoną dla zwycięzcy odebrał Irlandczyk.

Daniel Martin oderwał się od peletonu na ostatnim podjeździe 199-kilometrowej trasy z Bissone do Varese wraz z Włochem Domenico Pozzovivo z Colnago-CSF. Na niespełna kilometr przed metą Irlandczyk uciekł współtowarzyszowi ucieczki i samotnie minął linię mety.

Zwycięzca TdP demonstruje w tym sezonie bardzo dobrą dyspozycję. Poza naszym narodowym tourem wygrał także kryterium Halfords Tour Series w Dublinie i zajął wysokie 3. miejsce w Brixia Tour.