Kierowca zaatakował kolarzy w Tatrach. Szokujące nagranie wypadku [WIDEO]

Do szokującego wypadku doszło w weekend na drodze pod Tatrami. Dwoje przewodników górskich jadących na rowerach zostało zaatakowanych przez młodego kierowcę, który postanowił wjechać w nich po zwróceniu uwagi o nieostrożnym zachowaniu.

Sprawę na Facebooku opisała Ewelina Wiercioch. Ona i jej mąż Grzegorz to dwójka przewodników górskich z portalu ztatramitamitu.pl, która wybrała się na wycieczkę w sobotnie popołudnie. Na podtatrzańskiej drodze zaatakował ich młody kierowca. Miał się ścigać z innym samochodem i trąbić na rowerzystów, którzy pojawili się na drodze. Grzegorz Wiercioch zwrócił uwagę na jego nieodpowiedzialne zachowanie. Wtedy kierowca postanowił w nich wjechać. 

Zobacz wideo Mioduski przeszedł poważną zmianę. "To jest inna Legia" [SEKCJA PIŁKARSKA #50]

Szokujący wypadek w Tatrach. Kierowca wjechał w rowerzystów!

- Grześ krzyknął na niego, co robi i zaczęło się. Kierowca postanowił pokazać nam, kto rządzi na drodze. Specjalnie zepchnął Grzesia z drogi i nagle zahamował pod moimi kołami. Zdążyłam tylko odbić, bo uznałam, że mam z nim szanse tylko, jak go wezmę bokiem. Uderzenie było tak mocne, że wgniotłam mu tył samochodu - opisuje Ewelina Wiercioch w poście. Wszystko zarejestrował jadący za nimi samochód, dzięki czemu rowerzyści mogli udostępnić wideo z całego zdarzenia. 

- Przyznam, że nie wiem, jak to się stało, że jesteśmy w "miarę" cali - pisze dalej Wiercioch. - Mam zwichnięty bark. Grześ jest poobijany, pękł mu kask. Psycha gorzej. Jeszcze nie mamy głowy do przemyśleń, cieszymy się, że żyjemy. Na pewno ten weekend pokazał, ile jest agresji w stosunku do kolarzy i to jest smutne… Pilnujcie się na drogach! - ostrzega kobieta. 

Przeczytaj także:

Więcej o: