Lance Armstrong wystawił na sprzedaż swój dom. Cena robi wrażenie

Lance Armstrong chciałby sprzedać swoją wspaniałą willę w Aspen, która znajduje się w Colorado. Kryzys epidemiczny sprawił, że nie ma chętnych na kupno domu byłego kolarza - donosi portal blick.ch.

Lance Armstrong wygrał Tour de France siedem razy z rzędu w latach 1999-2005, ale później został pozbawiony tytułów za stosowanie niedozwolonych środków. Amerykańska agencja antydopingowa nałożyła na niego dożywotnią dyskwalifikację.

Zobacz wideo Michał Kwiatkowski w 'Wilkowicz Sam na Sam': Jeśli ktoś oszukuje przez tak długi czas jak Lance Armstrong, to dobrze, że został wyklęty ze sportu

Armstrong nie może sprzedać swojej luksusowej willi

Amerykanin wiele stracił po tym, jak okazało się, że regularnie szprycował swój organizm niedozwolonymi środkami. Nie tylko odwrócili się od niego fani liczeni w setkach tysięcy, ale również potężni sponsorzy. Armstrong stracił mnóstwo pieniędzy, ale wciąż jest milionerem. Majątek 48-latka szacuje się na około 50 milionów dolarów.

Do Amerykanina należy m.in. luksusowa willa w Aspen w stanie Kolorado. Od lutego dom wystawiony jest na sprzedaż. Armstrong wycenił posesję na 14,5 mln dolarów. Jednak pandemia koronawirusa sprawiła, że branża dotycząca nieruchomości całkowicie stanęła w miejscu - czytamy w portalu blick.ch.

Willa należy do Armstronga od 2008 roku i przez ostatnie 12 lat była głównym domem Amerykanina.

Tak wygląda luksusowa willa Lance'a Armstronga. Ma w sumie 540 metrów kwadratowych. Mieści 5 sypialni z oddzielnymi łazienkami:

Więcej o: