Sport.pl

"COVID-19 może mnie pocałować w du***". Podwójny mistrz świata złamał zasady kwarantanny

Rohan Dennis, podwójny mistrz świata w jeździe indywidualnej na czas, udostępnił nowe zdjęcie w mediach społecznościowych. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie pochwalił się złamaniem zasad kwarantanny, czym wywołał burzę w komentarzach.

Rohan Dennis, będący partnerem Michała Kwiatkowskiego w Teamie INEOS, przebywa w Hiszpanii. Z powodu koronawirusa zabronione jest tam wychodzenie z domu bez ważnej potrzeby. Australijczyk nie dostosował się do tych zasad, czym wywołał burzę w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Rozmowa Michała Gąsiorowskiego z Michałem Gołasiem - kolarzem grupy INEOS

Dennis udostępnił w sobotę na swoich profilach w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym znajduje się w samochodzie obok drogi. - Dzień 34. Złamałem się i wyszedłem z domu. COVID-19 może mnie pocałować w d..., tak samo jak kwarantanna - napisał pod zdjęciem. Fani próbowali go uświadomić, że nie powinien publikować takiego zdjęcia, jednak Australijczyk postanowił wejść z nimi w dyskusję.

- Może powinienem pokazywać jak gówn... jest sytuacja i nie być jak ci, którzy pokazują swój "idealny świat"? Co wolisz? Prawdę czy kłamstwo? - napisał. - Wyobraź sobie swój idealny świat, w którym nie możemy mówić co myślimy - odpowiedział innemu. Fala krytyki okazała się tak duża, że Dennis postanowił po raz kolejny usunąć swoje konta w mediach społecznościowych.

Rohan Dennis w ubiegłym roku bez podania przyczyny wycofał się z Tour de France, czym miał zasygnalizować swoje odejście z zespołu Bahrain-Merida. W karierze już dwukrotnie zdobywał tytuły mistrza świata w jeździe indywidualnej na czas (z 2018 i 2019 roku).

Więcej o:
Komentarze (42)
"COVID-19 może mnie pocałować w du***". Podwójny mistrz świata złamał zasady kwarantanny
Zaloguj się
 • lud.czerski.wyklety

  Oceniono 9 razy 7

  "Rohan Dennis, podwójny mistrz świata w jeździe indywidualnej na czas, udostępnił nowe zdjęcie w mediach społecznościowych"

  Cóż to za dyscyplina, czyżby chodziło o kolarstwo? A może o łyżwiarstwo szybkie?

 • pedro.666

  Oceniono 9 razy 7

  W doopę to pół biedy, gorzej jak cię cmoknie w usta

 • gazetalogin12

  Oceniono 6 razy 6

  Ma rację. Wirusa i owszem - nie należy lekceważyć, ale z drugiej strony nie można popadać w histerię i rezygnować ze wszystkiego. Próbuje nam się zrobić siano z mózgu, że jest on nie wiadomo jak groźny. Może i trochę jest. Ale lekarstwo zaczyna okazywać się gorsze od choroby.

 • aciddrummer

  Oceniono 29 razy 5

  Wątpię żeby on sam usunął swoje konto. Facebook, Twitter i YouTube specjalizują się ostatnio w usuwaniu kont i materiałów, które przedstawiają spojrzenie na świat z innej rzeczywistości. Jak w filmie Equilibrium... ktoś jest inny i trzeba go zlikwidować. Żyjemy w czasach totalitaryzmu...

 • babyjaga10

  Oceniono 2 razy 2

  Myślę, że to była tylko prowokacja. Może pojechał kawałek za miasto, ale jak widać z auta nie wysiadł.
  W ostatnią sobotę jacyś ludzie przyjechali do nas na wieś, stanęli tak samo przy drodze 2 m od mojego ogrodzenia. Kobieta jeździła z pół godziny po szosie na rolkach a facet ją filmował. Dziecko zostawili zamknięte w samochodzie. Do tego zapomnieli założyć masek.

 • boromir195419

  Oceniono 4 razy 2

  Istotne jest by odseparować chorych od zdrewych Sam wirus rzadko bywa śmiertelny ..... na inne choroby umiera kilka razy więcej ludzi .Po trzech tyg . kwarantanny prawie każdy zdrowieje nawet bez leków . Jest jak katar który leczony lub nie przechodzi po tygodniu . KORONOWIRUS ...PO TRZECH

 • adamsaba1

  Oceniono 1 raz 1

  Nie widzę go na zdjęciu, mogą go cmoknąć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX