Morderczy podjazd na Tour de France, a gwiazda... rozdaje autografy w czasie jazdy

Do bardzo niecodziennej sytuacji doszło podczas 15. etapu Tour de France. Peter Sagan, jeden z najlepszych kolarzy świata, podpisał książkę dla jednego z kibiców w trakcie morderczego podjazdu w Pirenejach.
Zobacz wideo

Peter Sagan to wielki kolarz, ale też niesamowicie wyluzowany człowiek. Udowodnił to podczas 15. etapu Tour de France, kiedy podpisał swoją biografię dla jednego z kibiców. A wszystko w trakcie morderczego podjazdu w Pirenejach. Słowak wziął marker i książkę od swojego fana, położył ją na kierownicy i podpisał. Wideo z nagraniem zachowania Sagana już jest hitem internetu. Tylko na Twitterze polubiło je 18 tysięcy użytkowników, pięć tysięcy podało ten film dalej.

Peter Sagan prowadzi w klasyfikacji punktowej

Słowak jest wybitnym sprinterem i potwierdza to podczas tegorocznej edycji Tour de France. Słowak jest liderem klasyfikacji punktowej. Klasyfikacji generalnej przewodzi Julian Alaphilippe, ale przewaga Francuza nad najgroźniejszymi rywalami zmalała podczas 15. etapu. Ten wygrał Simon Yates, który popisał się piękną solową ucieczką.