Polski kolarz walczy o życie! Dramatyczny wypadek podczas Małopolskiego Wyścigu Górskiego

Karol Domagalski, kolarz grupy Team Hurom, walczy o życie. 29-latek trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami wewnętrznymi po wypadku podczas Małopolskiego Wyścigu Górskiego. Rodzina Domagalskiego prosi o modlitwę.

Do wypadku doszło tuż po górskiej premii, którą Domagalski wygrał na jednym z podjazdów nieopodal Nowego Targu. 29-letni kolarz zjeżdżał w dół i nagle przewrócił się i wpadł do rowu. Tam uderzył w betonowy przepust - o czym informuje radio RMF FM. Stan Karol Domagalskiego jest ciężki. Kolarz ma poważne obrażenia wewnętrzne, walczy o życie, a jego rodzina prosi o modlitwę. - W imieniu rodziny Bardzo Proszę o modlitwę za Karola, jest w ciężkim stanie i walczy o życie!!! - napisała Martyna Domagalska, żona kolarza na Facebooku. Z naszych informacji wynika, że Domagalski przeszedł w sobotę jedną operację. W najbliższych godzinach czekają go następne.

Wypadek miał miejsce podczas drugiego etapu Małopolskiego Wyścigu Górskiego, który odbywał się nieopodal Nowego Targu. Domagalski jest zawodnikiem Team Hurom. W tym roku rywalizuje głównie w zawodach organizowanych w Polsce. Pierwszy etap Małopolskiego Wyścigu Górskiego ukończył na trzecim miejscu.

Więcej o: