BGŻ Pro-Liga zakończy się w Płocku!

Tegoroczna BGŻ Pro-Liga zakończy rywalizację wyścigiem O Puchar Ministra Obrony Narodowej w Płocku dnia 20 sierpnia. Według informacji uzyskanej od organizatora - Dariusza Wojciechowskiego - Wyścig Szlakiem Walk Majora Hubala (1.09), a także wcześniejszy wyścig Cud nad Wisłą (15.08) w tym roku nie odbędą się, w związku z tym zostały skreślone z kalendarza BGŻ ProLigi.

Kolejnym wyścigiem z cyklu BGŻ ProLigi będzie Memoriał Henryka Łasaka rozegrany w dniu 13 sierpnia, który zapoczątkuje finałową serię klasyków - Puchar Uzdrowisk Karpackich (14.08) i MON (20.08). Tak więc do zakończenia rywalizacji zostały trzy wyścigi. Lider BGŻ ProLigi Łukasz Bodnar (CCC Polsat) na starcie Tour de Pologne potwierdził, że weźmie udział we wszystkich trzech kończących sezon BGŻ ProLigi wyścigach.

Przypomnijmy, że w klasyfikacji BGŻ ProLigi Łukasz Bodnar wyprzedza kolegów z grupy CCC Polsat Polkowice Tomasza Marczyńskiego i Marka Rutkiewicza. Dwa kolejne miejsca zajmują Robert Radosz i Marcin Sapa, obaj z grupy BDC.

Klasyfikacja BGŻ ProLigi po Wyścigu Dookoła Mazowsza

1. Łukasz Bodnar (CCC Polsat Polkowice) 164

 

2. Tomasz Marczyński (CCC Polsat Polkowice) 143

 

3 Marek Rutkiewicz (CCC Polsat Polkowice) 120

 

4 Robert Radosz (Team BDC) 107

 

5 Marcin Sapa (Team BDC) 101

 

6 Tomasz Smoleń (CCC Polsat Polkowice) 70

 

7 Krzysztof Jeżowski (Bank BGŻ) 69

 

8 Tomasz Kiendyś (CCC Polsat Polkowice) 55

 

9 Adrian Kurek (Océane Cycle Poitevin) 38

 

10 Maciej Paterski (Liquigas Cannondale) 35

Dyskutuj z ludźmi, nie z nickami. Nie bądź anonimowy na Facebook.com/Sportpl ?

Więcej o: