VI etap Tour de Pologne. Sagan teraz przegrał. Daniel Martin wygrywa

Relacja
Komentarze
Tabela
Od?wie?
19
19:30 Martin wygrywa! Teraz pytanie z jaką przewagą?


19:29 Kilometr przed metą. Sagan stracił siły. Ucieka Martin!


19:26 Rutkiewicz już złapany przez grupę, w której jest Peter Sagan. Chyba Słowak właśnie zapewnił sobie zwycięstwo w całym wyścigu. Jutro czeka ich tylko etap w Krakowie.


19:19 Na zjeździe zaatakował Marek Rutkiewicz. 5 kilometrów do mety. Wcześniej osłabł Martin.


19:13 Dziesięć kilometrów do mety. Wciąż prowadzi Martin. za to peleton trochę się porozrywał.


19:09 Marycz złapany. za to zaczęły się harce. Teraz ucieka Daniel Martin z grupy Garmin-Cervelo. Ma kilkaset metrów przewagi. Martin ma po co uciekać bo w klasyfikacji generalnej ma tylko 20 sekund straty do liderującego Sagana. Bonifikata za etap do dziesięć sekund.


19:00 Marycz ma kilkanaście sekund przewagi nad peletonem.


18:58 Z peletonu zaatakował Jarosłąw Marycz z Saxo Banku. Do mety już kilkanaście kilometrów. Może mu się uda?


18:49 Nici z ucieczki. Dogoniona. Peleton złapał też Rohreggera.


18:42 Ostatnim, który spróbował zaatakować jest Thomas Rohregger. Odjechał od ucieczki i ciężko pracuje.


18:40 Peleton ostro goni ucieczkę. Kolarze na czele dobrze ze sobą współpracują, ale nie są w stanie jechać szybciej niż goniący, do mety nieco ponad 25 km.


18:32 Zaczyna się ulewa. Na ucieczkę jeszcze nie pada. Peleton już w deszczu.


18:27 Ucieczka utrzymuje przewagę. Teraz zjeżdżają z Zębu. Podjazdy na trasie będą jeszcze dwa poważne podjazdy - pod Gliczarów i pod metę


18:17 Chyba mamy pierwszego z ucieczki, którego zmogły podjazdy wokół Bukowiny. Laurent Didier już ma kilkanaście punktów straty do kolegów z przodu.


18:06 Z peletonu urwał się Davide Malacarne i goni ucieczkę. Ma do niej półtorej minuty straty. Za nim, około pół minuty straty ma reszta peletonu.


17:51 Ucieczka już zjeżdża z Gliczarowa. Peleton ją goni. Przewaga wynosi już tylko 2 minuty.


17:42 Kolarze z ucieczki po raz czwarty wjadą na Gliczarów. Dziś tę górę zdobędą czterokrotnie. Na szczycie czeka na nich mnóstwo kibiców. A przewaga ucieczki się zmniejsza.


17:31 Oprócz Polaków w ucieczce biorą udział też Diego Ulissi (Lampre), Laurent Didier (Saxo Bank), Thomas Rohregger (Leopard-Trek), Oscar Pujol (Omega-Pharma), Morris Possoni (Sky), Felipe Santos Oliveira (Radioshack), Simon Geshke (Skil-Shimano), Francisco Errandonea (Da Rosa-Ceramica). Mają nieco mniej niż 3 minuty przewagi, choć wcześniej na etapie jechali już prawie 6 minut przed peletonem.


17:26 Na ponad 200-kilometrowym etapie wokół Bukowiny tatrzańskiej ucieka grupa kolarzy w tym dwóch Polaków - Michał Gołaś (Vacansoleil) i Jacek Morajko (CCC).


-
Nie znaleziono tabeli dla tego wydarzenia

Trwa wczytywanie...
Nie znaleziono terminarza dla tego wydarzenia