Tour de France. Kwiatkowski: Dam z siebie wszystko. Dla kibiców!

Na oficjalnej stronie zespołu Omega Pharma - Quick Step można oglądać vlog Michała Kwiatkowskiego. Polska rewelacja Tour de France zapowiada walkę do ostatnich sił podczas niedzielnej wspinaczki na Mont Ventoux. - Choć nie będzie tam wielu polskich fanów, poczuje wsparcie rodaków. To wy motywujecie mnie do walki i ciężkiej pracy. To właśnie dla was dam z siebie wszystko. Trzymajcie za mnie kciuki! - zaapelował do swoich kibiców 23-latek
"Wyścig tajemnic" - przełomowa, brutalnie szczera opowieść o świecie kolarstwa do kupienia w Publio.pl

W środę Kwiatkowski wrócił do pierwszej dziesiątki w klasyfikacji generalnej Tour de France, odzyskał białą koszulkę lidera klasyfikacji młodzieżowej i jeszcze raz pokazał, że ma wielki talent do jazdy na czas.

- Białą koszulkę klasyfikacji młodzieżowej odzyskałem po najlepszej w mojej karierze czasówce. Jeszcze nigdy dotąd nie byłem tak szybki. To zdecydowanie jeden z najwspanialszych momentów w tym roku. Postaram się utrzymać status najlepszego młodzieżowca najdłużej jak będę mógł - stwierdził znajdujący się w rewelacyjnej formie Polak.

- Ale w niedzielę czeka mnie najtrudniejszy test, po którym ciężko będzie utrzymać białą koszulkę. Choć na Mont Ventoux nie będzie wielu polskich fanów, będę czuł wsparcie rodaków. To oni motywują mnie do walki i ciężkiej pracy. To właśnie dla nich dam z siebie wszystko. Trzymajcie za mnie kciuki! - zakończył.