Błachowicz poznał rywala! Hitowa walka Polaka podczas UFC 239

UFC 239. O nazwisku przeciwnika Jana Błachowicza podczas gali UFC 239 mówiło się już od kilku dni. Teraz polski zawodnik oficjalnie potwierdził, że w lipcu zmierzy się z Lukiem Rockholdem.
Zobacz wideo

Po porażce z Thiago Santosem podczas gali UFC w Pradze Jan Błachowicz już szykuje się do kolejnego pojedynku. Szósty zawodnik rankingu UFC wagi półciężkiej potwierdził na swoim Facebooku, że podczas UFC 239 w Las Vegas (6 lipca) wejdzie do oktagonu z Lukiem Rockholdem (16-4). Dla Australijczyka walka z polskim zawodnikiem będzie debiutem w wyższej kategorii wagowej.

UFC 239. Jan Błachowicz zawalczy z Lukiem Rockholdem podczas gali w Las Vegas

– Kontrakt na walkę podpisany z Rockholdem. Mega sprawa. Przebadałem już organizm – nigdzie indziej tylko w centrum medycznym MML pod okiem doktora Michała Michalika. Teraz tylko brać się do roboty i cieszyć się walką – tak Błachowicz skomentował zakontraktowanie walki z Rockholdem.

Luke Rockhold to były mistrz nieistniejącej już organizacji Strikerforce oraz UFC w dywizji średniej. Po raz ostatni Australijczyk odbył oficjalną walkę przed rokiem. Przegrał wtedy z Yoelem Romero Palacio.

Więcej o: