KSW 47. Michał Materla starł się ze Scottem Askhamem. "Tak nie zachowuje się mistrz, tylko tchórz"

KSW 47. Michał Materla starł się w mediach społecznościowych ze Scottem Askhamem. Choć do walki obu zawodników nie dojdzie podczas KSW 47 w Łodzi, panowie już teraz rozpoczęli utarczkę przed ewentualnym pojedynkiem w przyszłości.
Zobacz wideo

KSW 47 z wakatem. Michał Materla zgłosił chęć uczestnictwa i... zaatakował go Scott Askham.

Galę KSW 47 zaplanowano na sobotę, 23 marca. Do obsadzenia są trzy miejsca – wciąż nie znamy jednej pary oraz rywala Damiana Janikowskiego. Na instagramowym koncie portalu inthecage.pl swoją chęć uczestnictwa w zawodach wyraził Michał Materla (27-6). Nie trzeba było długo czekać, by do dyskusji włączył się były przeciwnik szczecinianina – Scott Askham (17-4).

Materla nie pozostaje dłużny. W dosadny sposób odpowiedział Scottowi Askhamowi 

Na pierwszy wpis Materli, Anglik odpowiedział w takich słowach: „Jestem gotowy, ale Materla odrzucił walkę. Mogę dalej z nim walczyć w marcu”. Askham dodał później: „Dlaczego zrezygnowałeś z walki ze mną w marcu, a teraz twierdzisz, że chcesz zmierzyć się z kimś innym? Tracę do ciebie szacunek. Tak nie zachowuje się mistrz tylko tchórz”. Materla zripostował: „Weź głęboki oddech i nieco się zrelaksuj. Jak wiesz, termin naszej walki jest już ustalony więc nie próbuj na siłę rozdmuchiwać sytuacji. Napisałem tylko, że jestem w pełnym treningu i mogę kogoś zastąpić, jeśli jest taka potrzeba. Bądź spokojny, mam ustalony trening specjalnie pod ciebie. Będziemy mieć naszą walkę. Tylko bądź gotów”.

Przypomnijmy, że podczas KSW 42 Materla przegrał z Askhamem w 69. sekundzie. Anglik ma też na koncie zwycięstwo z Marcinem Wójcikiem.

Podczas KSW 47 w Łodzi zobaczymy m.in. starcia: Mariusza Pudzianowskiego i Szymona Kołeckiego oraz Tomasza Narkuna i Phila De Friesa.

Więcej o: