Fame MMA 3. Wśród uczestników Bonus BGC i Marta Linkiewicz. Skomentują Trybson i AdBuster [Lista uczestników]

Fame MMA 3. Wiemy już kto wystąpi podczas trzeciej edycji Fame MMA. Impreza, podczas której internetowi celebryci walczą ze sobą w klatce odbędzie się 30.03.2019 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

Fame MMA 3. Do Klatki wejdzie Marta Linkiewicz. Zmierzy się z Esmeraldą Godlewską?

We wtorek organizatorzy Fame MMA 3 odkryli karty i podali listę zaproszonych na galę nazwisk. W klatce będziemy mogli zobaczyć kontrowersyjnych internetowych celebrytów i youtuberów. Swoich sił w sportach walki spróbuje: Marta Linkiewicz, która prawdopodobnie zawalczy z Esmeraldą Godlewską (ta jeszcze nie potwierdziła udziału). W Łodzi pojawią się też: Szymon „IsAmU” Kasprzyk, Piotr "Bonus BGC" Witczak, Dawid Malczyński, Filip “Filipek” Marcinek, Dawid “Ambro” Ambroziak, Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka, Krystian “Krycha” Wilczak i Marcin “Mnich” Wójcik.

Galę Fame MMA 3 poprowadzi Pan Pawłoski, a w role komentatorów wcielą się Trybson i AdBuster. Potwierdzono też gościnny udział Xayoo, Parisa Platynova i Marcina “Różala” Różalskiego.

 Fame MMA 3 odbędzie się 30 marca w Łodzi. Podano też ceny biletów

Imprezę zaplanowano na 30 marca. Areną zmagań będzie Atlas Arena w Łodzi. Ceny biletów na Fame MMA zaczynają się od 50 zł.

Więcej o: