STRAMOWSKI I LUBOS JAKO ZAWODNICY MMA! PREZENTUJEMY PLAKAT TEASEROWY FILMU "KLATKA"

"Klatka" to pierwsza polska produkcja o MMA. Dziś prezentujemy plakat teaserowy zapowiadający film. W rolach głównych - zawodników walczących o tytuł mistrza wagi półciężkiej - zobaczymy Piotra Stramowskiego oraz Eryka Lubosa. Premiera "Klatki" zaplanowana jest na początek 2019 roku.

Fabuła „Klatki” opowiada o losach zawodnika MMA, którego gra Piotr Stramowski oraz jego największego rywala – w tej roli Eryk Lubos. MMA, czyli mieszane sztuki walki to sport, który budzi ogromne emocje i kontrowersje. Zawodnicy walczą w klatkach i używają każdej dozwolonej techniki, by obalić przeciwnika. To zamknięte i hermetyczne środowisko i właśnie tam toczy się historia bohaterów filmu. „Klatka” to nie tylko historia o MMA. To film o walce, także tej poza ringiem. O miłość, o rodzinę, o siebie.

W fabule pojawi się gwiazdorska obsada. Obecnie trwają treningi przygotowujące aktorów do zdjęć. Dba o nie Federacja KSW, która jest partnerem i konsultantem produkcji.W ciągu kilku tygodni ekipa wejdzie na plan zdjęciowy

Film 'Klatka'  z Erykiem Lubosem i Piotrem StramowskimFilm 'Klatka' z Erykiem Lubosem i Piotrem Stramowskim Next-film.pl

„KLATKA”
Premiera 11 stycznia 2019
W rolach głównych: Piotr Stramowski, Eryk Lubos
Za produkcję odpowiada Domino Film wraz z koproducentami: Ekipa Sp. z o.o., Federacja KSW sp. z o.o., Exotic Car Club sp. z o.o. oraz Next Film.
Dystrybutorem jest NEXT FILM