Ursynów Cup 2016 już w najbliższy weekend

To będzie fantastyczny piłkarski weekend na warszawskim Ursynowie. W ciągu dwóch dni rozegranych zostanie kilkanaście spotkań między najlepszymi polskimi zespołami U-15, i z udziałem gościa zza granicy. Ursynów Cup to już sprawdzona krajowa marka gwarantująca sportowe emocje i rozrywkę. Zapraszamy na imprezę 3 i 4 grudnia na obiekty przy ul. Koncertowej 4 na Ursynowie.

Już po raz szesnasty na początku grudnia spotykamy się na warszawskim Ursynowie, by rozegrać jeden z najbardziej prestiżowych i najbardziej wymagających turniejów piłkarskich dla rocznika 2002 -  Ursynów Cup, organizowany przez Stowarzyszenie Edukacji Młodych Piłkarzy. Co roku spotykają się na nim najlepsze zespoły z całej Polski oraz gość zza granicy, żeby wzajemnie zweryfikować swoje postępy w szkoleniu. Będzie to też znakomita okazja pokazania się młodych zawodników obserwatorom i skautom z polski i zza granicy, którzy jak zawsze nie rzucając się w oczy uważnie będą się przyglądali wyróżniającym się piłkarzom.

W tym roku oprócz dwóch drużyn ursynowskiego SEMP’a o tytuł powalczą również dwie reprezentacje Mazowsza (roczniki 2002 i 2003), FKS Stal Mielec, BKS Lublin, FCB Escola Varsovia, KS GTV Stadion Śląski Chorzów, MKS Pogoń Szczecin, KS Lechia Gdańsk S.A oraz obrońca tytułu sprzed roku UKS Naki Olsztyn. Zagranicznym gościem będzie mocna ekipa z Białorusi, FC Mińsk.

Zestaw turniejowych zespołów jest wynikiem starannej selekcji i obserwacji wyników oraz sportowej jakości zaproszonych drużyn. Wszystkie wyróżniają się na swoim terenie, odnoszą sukcesy i gwarantują wysoki poziom wszystkich meczów. A te rozegrane będą na dystansie 30 minut na obiekcie przy ul. Koncertowej 4 w Warszawie w dwa weekendowe dni 3 i 4 grudnia.

Szesnasta edycja Turnieju będzie wyjątkowa również dlatego, że odbędzie się w roku, w którym zmarł twórca ursynowskiego SEMPa, wspaniały trener (m.in. Legia W-wa) i opiekun sportowej młodzieży, Rudolf Kapera. I to jego pamięci turniej będzie poświęcony. Ten i kolejne. 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.