"Każdy rodzi się mistrzem" - pomóż dziecku odnaleźć sportowy talent

"Każdy rodzi się mistrzem" to projekt, który pomaga nauczycielom i rodzicom w rozpoznaniu naturalnych predyspozycji sportowych dziecka. W jego realizacji bierze udział Akademia Drogi Sportowej oraz Centrum Edukacji Obywatelskiej - autor programu WF z Klasą.

Realizując program "Każdy rodzi się Mistrzem" mamy szansę rozpoznać predyspozycje sportowe uczniów i wskazać im najbardziej odpowiednie dyscypliny sportu. Program pozwala również na wychwycenie potencjalnych talentów mających szansę na dynamiczny rozwój kariery sportowej.

Program przygotowany został przez Akademię Drogi Sportowej. Przeznaczony jest dla nauczycieli WF którzy mają w sobie pasję, aby realizować ambitne i ciekawe wyzwania. Od nowego roku szkolnego 2015/2016 do działań Akademii dołączyła akcja "WF z klasą".

Aby zgłosić swoją chęć wykonania programu wystarczy zgłosić swoją deklarację na adres wfzklasa@akademiadrogisportowej.pl. Zwrotnie przekazane zostanie indywidualne konto, umożliwiające zalogowanie się na stronie Akademii Drogi Sportowej i realizację testu "Każdy rodzi się Mistrzem".

Więcej informacji na temat testu "Każdy rodzi się Mistrzem" www.akademiadrogisportowej.pl/ceo

Zachęcamy wszystkich nauczycieli do uczestnictwa w programie!

Projekt 'Każdy rodzi się mistrzemProjekt "Każdy rodzi się mistrzem Akademia Drogi Sportowej

Akademia Drogi Sportowej

Akademia Drogi Sportowej to projekt w ramach którego znajduje się zestaw testów pomagający dzieciom odkryć ich własną drogę sportową. Akademia współpracuje z bardzo doświadczonymi polskimi specjalistami - ekspertami w zakresie: medycyny sportowej, fizjologii sportu, kinezjologii sportu, teorii sportu, psychologii sportu, antropologii sportu, fizjologii żywienia jak też sportowcami i trenerami

WF z Klasą

WF z Klasą to program, który wspiera nauczycieli WF-u i daje im inspirację do prowadzenia bardziej zróżnicowanych i atrakcyjnych lekcji, które są przyjemnością dla każdego. Program prowadzony przez Centrum Edukacji Obywatelskiej we współpracy z "Gazetą Wyborczą" i portalem Sport.pl, współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Program objęty jest honorowym patronatem Minister Edukacji Narodowej, Ministra Sportu i Turystyki i Ministra Zdrowia. Działania realizowane są przy wsparciu PGNiG. Więcej o WF z Klasą przeczytasz na stronie www.wfzklasa.pl

źródło: Okazje.info

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.