Deichmann Minimistrzostwa 2015 - U-9 oraz U-11

W sobotę na boiskach przy ul. Ratuszowej w Wałbrzychu wybiegną zawodnicy z 64 drużyn, które zostały wyłonione w Deichmann Minimistrzostwach 2015 w U-9 oraz U-11.

W turnieju finałowym zagrają zwycięzcy Eliminacji Miejskich oraz zespoły, które otrzymały od organizatora Stowarzyszenia Kochamy Sport oraz Miasta Wałbrzych dzikie karty. W stawce nie zabraknie także przedstawicieli Dolnego Śląska: Wrocławia, Jeleniej Góry oraz z Wałbrzycha. Początek imprezy zaplanowano na piątek około godziny 17. Podczas uroczystej ceremonii otwarcia zostaną wylosowane zostaną grupy turniejowe. Specjalnie dla obecnych na otwarciu drużyn Paweł Skóra oraz Damian Krzyżowski wykonają pokaz freestyle football. Spotkania będą rozgrywane przez całą sobotę i niedzielę.

Finały obu kategorii wiekowych zaplanowano na godzinę 15:00 w niedzielę. Impreza odbywać się będzie na terenie Wałbrzyskiego Centrum Sportu i Rekreacji "Aqua-Zdrój". Nagrodą dla zwycięzców edycji 2015 jest wyjazd na mecz Bayernu Monachium. Dodatkowo podczas ceremonii zamknięcia spośród wszystkich drużyn zgłoszonych do rozgrywek wylosowane zostaną dwa zespoły, które zobaczą na żywo spotkanie z udziałem Borussii Dortmund. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.