Natalia Czerwonka gościem Kongresu Psychologii Sportu

Z przyjemnością informujemy, iż Gościem specjalnym Kongresu Psychologii Sportu oraz Uczestniczką Panelu Dyskusyjnego będzie Natalia Czerwonka - Panczenistka, Srebrna medalistka Igrzysk Olimpijskich Sochi 2014 w biegu drużynowym, której następnym celem jest medal Igrzysk w Pyeongchang 2018.

Z przyjemnością informujemy, iż Gościem specjalnym Kongresu Psychologii Sportu oraz Uczestniczką Panelu Dyskusyjnego będzie Natalia Czerwonka - Panczenistka, Srebrna medalistka Igrzysk Olimpijskich Sochi 2014 w biegu drużynowym, której następnym celem jest medal Igrzysk w Pyeongchang 2018!

Natalia pomimo młodego wieku jest utalentowaną, utytułowaną i przede wszystkim zdeterminowaną do osiągania zamierzonych celów zawodniczką. Aktualnie wraca do treningów po ciężkiej kontuzji, której doznała w sierpniu tego roku.

Podobnie jak PsychologiaSportu.pl, Natalia stawia na rozwój małych sportowców. Niedawno powstał jej nowy projekt - Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki, w której zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia nauki jazdy na łyżwach i rolkach.

W trakcie Panelu Dyskusyjnego, który będzie miał miejsce pierwszego dnia Kongresu, z Natalią oraz innymi zaproszonymi Gośćmi, będziemy rozmawiać między innymi o tym kiedy i w jaki sposób dzieci powinny zaczynać swoją przygodę ze sportem.

Jesteś Trenerem lub Rodzicem i chcesz się dowiedzieć, jak jeszcze lepiej wspierać małych sportowców w rozwijaniu ich pasji i miłości do sportu? Przyjdź koniecznie na Kongres Psychologii Sportu i posłuchaj co mają do powiedzenia eksperci z dziedziny psychologii sportu i treningu mentalnego.

Zapraszamy - Wojciech Herra Instytut Psychologii Sportu i PsychologiaSportu.pl

Natalia pomimo młodego wieku jest utalentowaną, utytułowaną i przede wszystkim zdeterminowaną do osiągania zamierzonych celów zawodniczką. Aktualnie wraca do treningów po ciężkiej kontuzji, której doznała w sierpniu tego roku. Podobnie jak PsychologiaSportu.pl, Natalia stawia na rozwój małych sportowców. Niedawno powstał jej nowy projekt - Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki, w której zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia nauki jazdy na łyżwach i rolkach.

W trakcie Panelu Dyskusyjnego, który będzie miał miejsce pierwszego dnia Kongresu, z Natalią oraz innymi zaproszonymi Gośćmi, będziemy rozmawiać między innymi o tym kiedy i w jaki sposób dzieci powinny zaczynać swoją przygodę ze sportem.Jesteś Trenerem lub Rodzicem i chcesz się dowiedzieć, jak jeszcze lepiej wspierać małych sportowców w rozwijaniu ich pasji i miłości do sportu? Przyjdź koniecznie na Kongres Psychologii Sportu i posłuchaj co mają do powiedzenia eksperci z dziedziny psychologii sportu i treningu mentalnego.

Zapraszamy - Wojciech Herra Instytut Psychologii Sportu i PsychologiaSportu.pl