Zbliża się termin I Otwartej Konferencji "Czym jest, a czym nie jest psychologia sportu. Trener oczami dzieci i młodzieży"

11 lutego w Warszawie odbędzie się I Otwarta Konferencja z psychologii sportu. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych tematyką sportową: zawodników, trenerów, działaczy, koordynatorów ośrodków sportowych.

Organizatorem spotkania jest psycholog sportu Sandra Kalinowska Topwyszkoleni.pl. Absolwentka wydziału Psychologii Społecznej oraz studiów podyplomowych "Psychologia sportu pozytywnego". Na co dzień pracuje z zawodnikami oraz trenerami takich dyscyplin jak piłka nożna, pływanie, łyżwiarstwo figurowe, szachy, kolarstwo (MTB), tenis ziemny.

Pozostali prelegenci konferencji

Przypominamy o konferencji, której jesteśmy partnerem.

Grzegorz Więcław

Praktyk i promotor psychologii sportu. Absolwent wydziału psychologii i komunikacji na Simon Fraser University (Vancouver, Kanada) oraz psychologii sportu i aktywności fizycznej na University of Jyväskylä (Jyväskylä, Finlandia). Przez dwa lata prowadził badania przy Fińskim Ośrodku Badań nad Sportami Olimpijskimi KIHU nad wczesną specjalizacją sportową, które zostały wyróżnione trzecią nagrodą na konferencji Europejskiej Federacji Psychologii Sportu FEPSAC w Paryżu (maj 2013). Współpracuje z zawodnikami, trenerami, nauczycielami WF oraz całymi organizacjami sportowymi. Do tej pory miał do czynienia z takimi dyscyplinami sportowymi jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka, rugby na wózkach, żużel, bieganie, tenis, pływanie, kolarstwo, szermierka i lekkoatletyka. Prowadzi szkolenia i warsztaty. Pisze autorskiego bloga Głowa Rządzi , publikuje w prasie branżowej i tłumaczy książki powiązane z tematyką psychologii w sporcie. Wszystko to robi z wielkim przekonaniem i pasją do psychologii sportu.

Nikodem Pałasz

Manager sportowy, specjalista od wizerunku sportowców, właściciel firmy Sport And Profit. Jest absolwentem WDiNP UW, Podyplomowego Studium Zarządzania i Marketingu SGH oraz Podyplomowego Studium Zarządzania Potencjałem Społecznym i Doradztwa Personalnego WSHiFM. Pracował m.in. w administracji publicznej i w amerykańskich korporacjach, działających na polskim rynku. Od sześciu lat prowadzi własną firmę, zajmującą się marketingiem sportowym. Zajmuje się m.in. zarządzaniem karierami i budowaniem wizerunku sportowców czy tworzeniem strategii marketingowych w oparciu o sport. Współpracował i współpracuje indywidualnie m.in. z tenisistami, pływakami, piłkarzami, pięściarzami, szermierzami a także klubami sportowymi. Wśród jego klientów byli i są m.in.: czołowi tenisiści świata, medaliści Igrzysk Olimpijskich, Mistrzowie i rekordziści Polski. Posiada dyplom Managera Sportu wydany przez MSiT. Autor wielu nowatorskich projektów z dziedziny marketingu sportowego. Organizował imprezy charytatywne i pokazowe z udziałem polskich i zagranicznych gwiazd sportu.

Data i miejsce konferencji

Konferencja odbędzie się 11 lutego 2015 roku przy ul. Smolnej 4 w Warszawie (Centrum Przedsiębiorczości Smolna).

Zapisy na stronie: www.czymjestpsychologia sportu.evenea.pl

Aktualne informacje o konferencji znajdują się na facebookowym profilu wydarzenia.