Finał finałów 9 Deichmann Minimistrzostw za nami

W weekend 24-26 czerwca na obiektach Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua-Zdrój odbył się Finał Finałów. Poznaliśmy zwycięzców dziewiątej edycji Deichmann Minimistrzostw.

Po rozegraniu 208 spotkań okazało się, że najlepszym zespołem w Polsce są w kategorii U-9 Niemcy Bydgoszcz (zespół w finale pokonał Argentynę Grudziądz 2:0). Natomiast w kategorii U-11 najlepsza była Holandia Szczecin, która wygrała z Brazylią Tychy 3:2. W nagrodę zwycięzcy jesienią pojadą na mecz Bayernu Monachium. Podczas ceremonii zamknięcia wśród wszystkich zespołów (z ponad 2000!), które w tym roku wystartowały w Minimistrzostwach, wylosowano dwa wyjazdy na mecz Borussii Dortmund. Szczęście uśmiechnęło się do Polski Wałbrzych U-11 oraz Turcji Kraków U-11.

Przyznano także wyróżnienia indywidualne. W kategorii U-9: najlepszy bramkarz: Jakub Ciechomski (Anglia Szczecin), najlepszy strzelec: Igor Stankiewicz (Niemcy Bydgoszcz), najlepszy zawodnik: Józef Chorosiński (Portugalia Warszawa). W kategorii U-11: najlepszy bramkarz: Piotr Pardel (Holandia Szczecin), najlepszy strzelec: Mateusz Bałos (Hiszpania Mysłowice), Mateusz Bojdziński (Hiszpania Warszawa), Dawid Parysz (Brazylia Tychy), najlepszy zawodnik: Paweł Wojtasik (Holandia Szczecin). Szczegółowe wyniki oraz końcowa klasyfikacja dostępne są na kochamsport.pl

źródło: Okazje.info

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.