Deichmann Minimistrzostwa - Finał Finałów Wałbrzych 2016. "Rekord frekwencji i atrakcje dla uczestników" [WIDEO]

Deichmann Minimistrzostwa są jednym z największych ogólnopolskich turniejów piłkarskich dla dzieci w wieku od 4 do 11 lat. Przed nami finał dziewiątej edycji. W weekend w Wałbrzychu zostanie rozegrany Finał Finałów. Organizatorem turnieju jest Stowarzyszenie Kochamy Sport, partnerem tytularnym Deichmann Obuwie.

Co wyróżnia turniej spośród bogatej oferty imprez sportowych dla dzieci? Osiem weekendów gry! Pierwszym etapem rozgrywek były Eliminacje Miejskie. Przed rozpoczęciem rozgrywek każda z drużyn wybrała nazwę państwa, które chciałaby reprezentować i otrzymała od organizatora stroje sportowe (spodenki, koszulka, getry) nawiązujące do barw narodowych wybranego kraju.

W ciągu dwóch miesięcy trwania turnieju rozgrywane były spotkania ligowe, na podstawie których powstała tabela decydująca o rozstawieniu drużyn w Finałach Miejskich.

Finały Miejskie

W ósmy weekend Eliminacji Miejskich rozegrane zostały Finały Miejskie, w których wzięły udział wszystkie zgłoszone do rozgrywek drużyny. Dzięki temu szansę na końcowe zwycięstwo miał nawet zespół z ostatniej lokaty w rozgrywkach ligowych! Ostatni weekend budził największe emocje w kategorii U-9 oraz U-11.

Turniej Barażowy

Podczas Finałów Miejskich zespołom z U-9 oraz U-11 nie dopisało szczęście? Nic straconego. Wystarczyło się zgłosić do Turnieju Barażowego, gdzie zespoły walczyły o awans do Finału Finałów. Aby tam się zakwalifikować trzeba było zająć w końcowej klasyfikacji przynajmniej drugie miejsce.

Finał Finałów

Na zwycięzców Eliminacji Miejskich w kategoriach U-9 oraz U-11 zawsze czeka wielkie wydarzenie - ogólnopolski Finał Finałów. W nadchodzący weekend w Wałbrzychu dojdzie do rywalizacji 64 drużyny, które powalczą o ogromny puchar i atrakcyjną nagrodę. - W tym roku zapowiada się rekord frekwencji pod względem kibiców. Spodziewamy się około 1,5 tys. fanów. Atmosfera na pewno będzie wspaniała. W sobotę dla wszystkich uczestników szykujemy wiele atrakcji i konkursów. Będzie się działo! - zapowiada Kamila Kruk ze Stowarzyszenia Kochamy Sport, które jest organizatorem imprezy.

Organizatorzy na własny koszt zapewniają transport, nocleg w pobliskich szkołach oraz wyżywienie!

Zobacz wideo

Atrakcyjne nagrody

Na zwycięzców edycji 2016 czeka wyjazd na mecz Bayernu Monachium. Co roku oprócz zwycięzców w podróż zabierane są dwa zespoły, które losowane są podczas Finału Finałów. Szczęście może się uśmiechnąć do każdej drużyny zgłoszonej do rozgrywek (z całej Polski!).

Miejsce imprezy: Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua-Zdrój przy ul. Ratuszowej 6

Deichmann MinimistrzostwaDeichmann Minimistrzostwa . .

źródło: Okazje.info