Danonkowy Turniej Sportowy

Słoneczne wakacje to wymarzona okazja by zamienić ulubionego Danonka w pyszny orzeźwiający lód. Na tym zabawa się nie kończy. Teraz wraz z Danonkami możesz zorganizować swój własny Turniej Sportowy. Specjalna edycja patyczków do lodów - piłkarzy i fantazyjnych butelek - sportowców różnych dyscyplin, zachęca do wesołej zabawy. A dodatkowo atrakcyjne nagrody do wygrania!

Jak co roku proponujemy najmłodszym smakoszom zabawę w samodzielne przygotowywanie pysznych Danonkowych lodów. Do serków Danonki dołączane są patyczki, których można zebrać aż 11 różnych rodzajów, tworząc własną piłkarską drużynę.

Natomiast nowe buteleczki Danonków do picia przedstawiają 14 postaci sportowców, które pomogą wzbogacić wiedzę dzieci na temat dyscyplin sportowych.

Dodatkowo w ramach promocji, w wybranych sklepach w całej Polsce organizowane będą dla dzieci wyjątkowe Danonkowe Turnieje Sportowe, w trakcie których dzieci będą miały możliwość wygrania ciekawych nagród m. in. unikalnych koszulek z ulubionym bohaterem dzieci - smokiem Dino.

Promocja Turniej Sportowy trwa w okresie: od 16 czerwca do 31 sierpnia.

Turniej sportowy w wybranych sklepach odbywa się w okresie: od 1 do 31 sierpnia.

Cena:

DANONKI Serek 4x50g- 3,89 zł

DANONKI do Picia 4x100g- 4,99zł

Jak pilnować dziecka w upalne dni, żeby piło wystarczająco dużo wody?